podzim 2023
jaro 2024
jaro 2024
TABULKY 2022-23

Tak sobotní derby s Rozstáním pro nás dopadlo katastrofálně, porážka v poměru 5:0 na domácím trávníku. To se nám fakt nepovedlo.
 První poločas tomuto debaklu úplně nenasvědčoval, do šancí se do stával spíše náš celek, ale koncovka nám v tomto zápase selhala, i kdyby se hrálo do rána, tak by náš tým gól asi nedal.
 V první půli hostující tým udeřil a dá se říci rozhodl zápas ze standartních situací, kdy nejdříve z rohu vápna zavěsil hostující hráč k tyči následně druhý gól přidal po výborně kopnutém rohovém kopu a důrazu na našem malém vápně.
 A jak bylo zmíněno, byť se nám dařilo dostávat do šancí, naše produktivita byla katastrofální. A Tak se šlo do kabin za stavu 0:2.
 Jestli někdo čekal obrat, což samozřejmě náš tým chtěl, tak rychle to vzalo za své, kdy nám utekl na začátku druhé půle hostující útočník Bolina a zvýšil na 3:0 pro hosty. Pak již hostující Rozstání trpělivě čekalo na brejky a z nich nás trestalo, což nakonec vyústilo v nepopulárního bůra.
 Noo, porážka to byla zasloužená, hostující Rozstání nás přehrálo, zvláště v produktivitě, nasazení a zdravé agresivitě. Snad se z toho poučíme a zabojujeme o body v sobotu, kdy jedeme do Semil.
 Moc děkujeme našim věrným fans, i přes nepříznivé a chladné počasí jich dorazilo více jako dost.