SK Žibřidice

1. A třída západ
Přejít na obsah

                     

Sezona 2022-2023
STŘELCI
STŘELCI
podzim 2023
podzim 2023
jaro 2024
jaro 2024
TABULKY 2022-23

Antonín Toločko Tak Vám ještě dlužím komentář k sobotnímu zápasu s Rychnovem, byť nás již v sobotu čeká veledůležitý zápas v Mimoni v boji o záchranu.
  Alespoň ve zkratce: tentokráte po dlouhé době nastoupil náš celek odhodlaný, se sebevědomím a podpořený notnou dávkou bojovnosti. Takto chceme náš tým vidět. Navíc nám pomohl vstřelený první gól.
  A poněvadž soupeř z vyložené šance nesrovnal, na naše kopačky se dostal klid a přesnost v kombinacích, což vyústilo v další 2 góly v první půli. Navíc v závěru první půle byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující útočník.
  Druhá půle začala opět dobře, dokonce náš celek vstřelil gól, ale pro ruku nebyl uznán. A pak přišlo zdramatizování zápasu, výpadek našeho týmu, dvě akce hostí po naší pravé straně a 2 obdržené góly. A najednou nervy, stav 3:2…
  Ale brzy nás uklidnil gól Pavla Bernáta, kdy se k němu po akci Jakuba Kouby dostal balón a cizelérsky uklidil míč do sítě Rychnova, za který chytal ještě na podzim náš brankář Jirka Kumprecht. Navíc se nám po skvěle sehraných brejcích podařilo vsítit další 2 góly.
  Nakonec zápas skončil naší výhrou v poměru 6:3, kdy si hattrick připsal Pavel Bernát, 2 góly dal Petr Stromecký a 1x se prosadil Lukáš Havel.
  Kluci děkujeme, výborný výkon před velkou návštěvou diváků, moc děkujeme fanouškům za úžasnou podporu.
  A teď jak bylo zmíněno, nás čeká velký souboj s Mimoní již v sobotu od 17:00 na jejím hřišti.Návrat na obsah