1. A třída západ
Přejít na obsah

Cvikov

MUŽI "A" > Jak jsme hráli > Sezona 2021-2022
Tak a máme za sebou zápas ve Cvikově, zápasu prvního s druhým, týmů s plným bodovým ziskem.
Před tímto zápasem jsem si říkal, co s naším týmem udělá když bude prohrávat, neb prozatím vždy první gól zápasu se podařilo vstřelit Žibřidicím. A co čert nechtěl, domácí Cvikov hned ve 4.minutě udeřil a dostal se do vedení. Úvod zápasu patřil domácímu celku, ale nám se podařilo velmi brzy srovnat, kdy po rohovém kopu se odražený balón dostal k Matyáši Kaisrovi, který z 25 metrů nechytatelně zavěsil pod víko. Tento gól nás uklidnil, ale v první půli již žádný z týmů své šance neproměnil a tak se šlo za stavu 1:1 do kabin.
Do druhé půle přeskupil řady náš zastupující trenér Jirka Posád, což se ukázalo jako velký cizelérský tah. V druhé půli to byl koncert našich hráčů, hned ve 47.minutě opět po rohovém kopu se ve skrumáži dostal k míči Lukáš Menšík a poslal nás do vedení. A pak už se rozjel brankostroj, kdy nakonec Lukáš Menšík dosáhl hattricku, další góly přidal Lukáš Broschinský a gólový účet na plný půltucet zpečetil Jakub Kouba. A náš skvělý výkon podtrhl v 90.minutě zaskakující a skvěle chytající Přéma Herclík, když lapil penaltu domácích. A tak se dokráčelo k výhře na půdě Cvikova v poměru 6:2 a posunu na 1.místo tabulky. Skvělý výkon a velký potlesk za odvedenou hru zvláště v druhé půli, byla radost se na tento zápas koukat a naši věrní fandové jistě nelitují cesty do Cvikova. Zároveň se ukázala síla našeho týmu, kdy i přes několik absencí to nebylo na našem výkonu vůbec znát. Zároveň moc děkuji našim skvělým fanouškům za podporu.