Stráž - SK Žibřidice

Stráž

Work > 2019 jaro
Tak ještě zpátky k zápasu ve Stráži nad Nisou. Jak jistě všichni víte, náš celek prohrál ve Stráži 6:5.
Do zápasu bylo připraveno pouze 11 hráčů, opět náš tým postrádal několik hráčů. Úvod nám vyšel, kdy nás do vedení poslal kapitán Danny. Poté náš tým kontroloval míč. Avšak po 25.minutě přišla naše zkáza, kdy domácí celek dá se říci z každého útoku skóroval a nasázel nám 5 gólů.
Pokud si však někdo myslel, že nás tato sprcha v kabinách položí, byl na omylu. Náš tým ukázal velký charakter, do druhé půle nastoupil s velkým odhodláním, a když v 86.minutě snížil Marek Patka na 6:5, byl náš tým blízko vyrovnání, ale to se již bohužel nepodařilo.
Škoda, minimálně remízu si v tomto zápase náš tým zasloužil, ale je to pro nás i ponaučení. Každopádně děkujeme klukům za úžasné zmrtvýchvstání v druhé půli a samozřejmě velký dík našim skvělým fanouškům.
V sobotu přivítáme na domácím trávníku nováčka soutěže ze Žandova, a věřím že se kluci vrátí na vítěznou vlnu. Přijďte nás podpořit.
POZOR, změna začátku utkání na 14:00 (z původních 15:00)