pohar_Vesec - SK Žibřidice

pohar_Vesec

Work

POHÁROVÉ UTKÁNÍ  ŽIBŘIDICE - VESEC  5:6(1:3)
V26.3. jsme hráli od 15hodin pohár proti Vesci. Oproti zápasu s Dubnicí, kde diváci neviděli ani jeden gól, byl tento zápas pěkná přestřelka. Škoda jen, že chvíli pře třetí začalo pršet a díky tomu přišla asi nejnižší návštěva od doby, kdy hrajeme tady vŽibřidicích. Ale fanouškové, kteří dorazili si určitě přišli na své. O čemž vypovídá hokejový výsledek 5:6. Naši hráči vstoupili do zápasu velice dobře a už v 5.minutě po centru od Danyho(8) mohl skórovat Milan(2), ale svou šanci neproměnil. V 10.minutě už to skončilo tak jak mělo - gólem - opět po centru Danyho(8) hlavičkoval Milan(2), míč se po zásahu gólmana hostí odrazil od tyčky a do prázdné brány zakončoval Pepa(11) 1:0  V 15. minutě zahrával Pepa(11) trestňák, což soupeř zvládl, ale následovala jeho špatná rozehra a šance pro Milana(2), ten nastřelil pouze tyč! A jak se říká - NEDÁŠ-DOSTANEŠ! Přišla 23.minuta a první gól hostí 1:1 Člověk se nestihl ani rozkoukat a už tam byl další - a to ve 30.minutě po autu Vesce, kdy dvěma našim hráčům propadl balon. 1:2 No a smolný konec prvního poločasu podtrhla proměněná penalta Vesce ve 43.minutě. 1:3 Vstup do druhé půle se nám moc nevydařil a v 52.minutě jsme prohrávali už 1:4 V tu chvíli si hráči asi řekli, že nemají co ztratit a začali hrát tak jako na začátku zápasu - výsledek jejich snažení na sebe nenechal dlouho čekat - 62. a 70. dva přesné zásahy Milana(2)a bylo sníženo na 3:4 Snaha vyrovnat byla velká, jenže v 73. po našem zbytečném faulu, přišel trestňák Vesce a gól vší síti. 3:5 Vzápětí jsme inkasovali po šesté 75.minuta 3:6 Chvíli na to se potvrdilo, že obranná hra dnes není nejsilnější zbraní ani jednoho týmu - 77. Dan(7)snižuje s přispěním hostujícího obránce na 4:6  A účet tohoto na góly bohatého zápasu uzavřel v Bůca(10) 5:6
Sestava:
Brankář: Peřina David(21)
Obrana: Toločko David(9), Folprecht Jaroslav(3), Piskáček Leoš(4), Gáži Lukáš(13)
Záloha: Kopecký Jaroslav(6) (62. Vávra  Daniel(7)), Kopecký Josef(11), Drešer Jaroslav(10), Šimon Vojtěch(5)
Útok: Danczi Jan(8), Prchal Milan(2)