Machnín - SK Žibřidice

Machnín

Work > Rok 2017 podzim

Tentokráte hrál náš Žibřidický tým na domácím trávníku s nováčkem soutěže Machnínem. Byť konečný výsledek 7:1 vypadá jednoznačně, soupeř z Machnína nám nedal nic zadarmo a v první půli nás velmi trápil. Začátek utkání byl v naší režii, již ve 4.minutě otevřel skóre Meny, ovšem hostující Machnín to nepoložilo a ve 14.minutě srovnal skóre z penalty. Nadále hostující tým z Machnína srdnatě bojoval, kdežto náš celek se trápil zvláště v koncovce. V závěru poločasu se nakonec Žibřidickým podařilo proměnit šance, kdy nejprve po důrazném průniky skóroval Tomáš Jaček a chvíli nato pojistil naše vedení kapitán Franta Kodet. A tak se šlo do šaten za stavu 3:1.
Druhá půle již byla plně pod kontrolou našeho Žibřidického týmu, soupeře přehrával ve všech směrech, hostující tým po obdržené 4.brance odpadl a dovolil našemu týmu mnoho krásných akcí. Nakonec v druhé půli přidal náš celek 4 góly, kdy se ještě 2x trefil Tomáš Jaček a završil tím hattrick, který mu byl v minulém kole upřen. Další góly přidal Franta Kodet a Danny. A to ještě mnoho gólovek zůstalo nevyužito, neboť i přes skóre 7:1 výborně zachytal hostující brankář.
Je třeba pogratulovat našemu snajprovi Dannymu, který vstřelil v tomto zápase jubilejní 150.gól v soutěžních utkáních, vzhledem k tomu, že je v ideálním fotbalovém věku 26 let, věříme že dalších 150 gólů ještě přidá.
Dnes to nebyl ideální výkon našeho týmu, ale je třeba tým pochválit že si šel za vítězstvím, i když se některým našim hráčům nedařilo dle představ svých i trenérových.
V příštím kole nás čeká zápas v Novém Městě a věříme že nás pojedou podpořit naši skvělý fandové. Na tento zápas se bude vypravovat autobus, odjezd bude v sobotu 16.9. v 11:30 ze Žibřidic.