Hlavice - SK Žibřidice

Hlavice

Work > Rok 2018 jaro
V sobotu nás čekal na domácím trávníku soupeř z Hlavice. Vzhledem k umístění obou týmů v tabulce, kdy náš tým je na prvním místě a Hlavice na posledním místě, bylo jasné, že náš tým je velkým favoritem zápasu. Ovšem hostující tým z Hlavice to našim klukům nedal zadarmo, zvláště v první půli hostující Hlavice srdnatě bojovala, ovšem herní kvalita byla znát zřetelně na našich kopačkách. Skóre zápasu otevřel již v 7.minutě Kůča, Ve 13.minutě přidal druhý gól Tomáš Jaček a po čtvrthodince přidal třetí gól Radek Abrahám. Do poločasu se podařilo ještě vsítit 4.gól Štofimu po pěkné narážečce s Honzou Peřinou.
Druhá půle již byla soubojem našich hráčů s brankářem, vlastní produktivitou a tyčemi. Při chybě v rozehrávce sice soupeř z Hlavice v 50.minutě vsítil gól, ale pak už se hrálo pouze na jednu branku, a jak bylo zmíněno byl, to souboj našich střelců s vynikajícím gólmanem Hlavice, který předváděl úžasné zákroky a hostující Hlavici uchránil od úplného debaklu. Přesto se našim hráčům podařilo vsítit další 4 góly, kdy se postupně trefil David Smola, poprvé v Žibřidickém dresu Josef Malaga, podruhé v zápase Tomáš Jaček a na konečných 8:1 Danny, po krásné přihrávce našeho nadějného mladíka Dana Pípy. Mimo jiné se nám nepodařilo v tomto zápase proměnit pokutový kop. Náš kanonýr Danny se zároveň stal borcem na konec, neb se mu opakovaně nepodařilo zasunout míč do sítě, byť byl balón pár centimetrů před brankovou čarou. Ale i to se stává o mnohem lepším hráčům. A tak si náš tým připsal další vítězství na domácím trávníku a nadále se drží plný bodový zisk na domácím trávníku v této sezóně, kdy všech 11 zápasů vyhrál se skóre 69:17. Opět děkujeme našim skvělým fanouškům za úžasnou podporu. :)
Ale nyní nás čekají ještě 4 kola do konce, kdy se bude rozhodovat o našem úspěchu či neúspěchu. A že nás nečekají lehcí soupeři, hned v dalším kole hrajeme na půdě nevyzpytatelného Hrádeckého béčka a to v neděli 27.5. od 15:00. Na tento zápas bude vypraven ze Žibřidic autobus, podrobnosti o výjezdu sdělím včas. Věřím, že nás pojedete podpořit v hojném počtu.