Doksy B - SK Žibřidice

1. B třída západ
Přejít na obsah

Doksy B

Work > Rok2020p
Podruhé se představil náš celek na domácím hřišti a připsal si důležité 3 body. Zápas to však nebyl jednoduchý, první půle nám moc nevyšla, náš výkon byl bez šťávy a nasazení. Hostující celek se dostal právem do vedení, ale díkybohu se nám podařilo v první půli vyrovnat, kdy Marek Tvrzník trefil z trestného kopu konstrukci branky, u odraženého balónu byl první Tomáš Částek a už neměl problém míč dopravit do odkryté branky. Ale jinak toho moc náš tým v první půli nepředvedl.
Do druhé půle provedl náš trenér Míra Vápeník několik změn v rozestavení včetně jednoho střídání, klukům v kabině domluvil a výsledek jeho trenérských pokynů se ve druhé půli zúročil. Náš tým začal již na hřišti makat, sbíral odražené balóny a již ve 49.minutě se po zmatcích soupeřovi obrany prosadil dnes skvěle hrající Marek Tvrzník. A pak začal úřadovat Tomáš Částek, který vstřelil další 2 góly a zkompletoval tak hattrick. Hostující tým výrazně po obdržených brankách odpadl a závěr zápasu se dohrával pod naší taktovkou, kdy volání našich fanoušků "dejte jim bůra" bylo vyslyšeno, kdy po faulu na Tomáše Částka byl nařízen pokutový kop, který náš kapitán Marek Patka proměnil.
Kluci děkujeme, v druhé půli to byl již tým, který známe a chceme.
Zároveň musím za tento zápas vyzdvihnout naši střídačku, kluci trpělivě čekají na svoji šanci a jsou velkým oživením týmu.
A samozřejmě velké díky opět našim skvělým fanouškům.
Návrat na obsah