06092014_Machnin

Work > Rok 2014

MACHNÍN - ŽIBŘIDICE    0:3 (0:1)     06.09.2014
17“ a 71“ Peří, 70“ Bůca
V sobotu náš tým zavítal do Machnína k dalšímu soutěžnímu zápasu. Jak je zvykem trenéra, opět lehce míchal sestavou.
Od úvodu zápasu převzal taktovku zápasu náš tým a ovládal hru, kdy domácí tým se dostával na naši polovinu jen z brejků a odkopnutých míčů. V prvním poločase se nám podařilo vytěžit z herní i územní převahy pouze jednogólové vedení, kdy po  nezištné přihrávce Dannyho skóroval Honza P. do odkryté branky. Tentýž hráč ještě v závěru poločasu nastřelil tyč domácí branky, na druhé straně se Machnínu podařilo zahrozit jen ze standartní situace, kdy jejich hráč trefil břevno naší branky a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro nás.
V úvodu druhé půle vystřídal Lukáše V. Kůča, a náš tým nadále pokračoval v nátlakové hře.  Domácí držel zvláště jejich brankář, který pokryl několik našich vyložených šancí. A pak přišla nejkrásnější akce zápasu, kdy po pravé straně zatáhl balón Kůča, přenesl hru přes celou šířku hřiště na Tomáše, který sklepl balón na hranici šestnáctky Bůcovi, který protisměrnou kličkou oklamal domácího obránce a přesnou technickou střelou vymetl pavučiny šibenice domácí branky. Záhy nato přidal po našem rychlém protiútoku třetí gól Honza P. a bylo rozhodnuto. Navíc v závěru zápasu se zaskvěl i náš brankář, který spolehlivý výkon podpořil chycenou penaltou a tím uhájil čisté konto. A tak zápas dospěl k našemu jasnému a zaslouženému vítězství 3:0. Bohužel v závěru zaspal trenér, který nevystřídal všechny hráče na lavičce, za což se Járovi veřejně velmi omlouvá. Celý tým tentokráte podal vynikající kolektivní výkon s příkladnou bojovností. A tak se již můžeme těšit na příští kolo, kdy opět v sobotu 13.9. přivítáme na domácím trávníku tým Hlavice. Věřím že nás přijdete podpořit v boji za dalšími body a my naopak věříme, že prodloužíme vítěznou sérii na krásné číslo 5...
Závěrem ještě zmínka k našim žáčkům: v úterý odpoledne získal náš tým mladších žáků první bod v soutěži, kdy remizoval na půdě Vesce 2:2, bohužel v neděli prohrál ve Frýdlantu 7:0. Zároveň začala soutěž i starším žáků, bohužel sezóna jim začala taktéž prohrou v poměru 6:2, kdy je přehrál na domácím trávníku tým z Cvikova. Výrazně smutnější událostí tohoto zápasu bylo zranění našeho hráče, kdy si Tomáš Čmugr po nešťastném pádu zlomil ruku a ještě tentýž den musel podstoupit operaci. Tomáši přejeme Ti, ať vše dobře dopadne, brzy se uzdravíš a zase budeš lítat po trávníku. :))