Vratislavice - SK Žibřidice

Vratislavice

Work > Rok 2018 podzim
Tak máme za sebou další zápas I.B třídy, kdy náš tým zavítal na hřiště Vratislavic.
Zápas se odehrál v sychravém a nevlídném počasí, a zato patří obzvlášť díky našim věrným fanouškům, že i v této slotě nás podporují i na venkovním hřišti.
K zápasu: v utkání náš tým byl od 1.minuty lepším týmem, domácí tým se soustředil spíše na obranu, nám se podařilo prodrat k několika šancím, ale až šance Davida Smoly se stala gólovou, kdy mazácky uklidil míč do domácí sítě. Poslední čtvrthodinka hry nám nevyšla, soupeř nás začal zlobit, ale do kabin se šlo za stavu 1:0 pro nás.
V druhé půli se snažil domácí tým srovnat skóre, ale druhý gól Davida Smoly, který po krásné přihrávce Radka Abrháma vykoupal brankáře a zavěsil do prázdné branky nás uklidnil. Od této chvíle veškerá snaha domácích pominula a náš tým na hřišti dominoval. Podařilo se nám navíc přidat ještě jeden gól. kdy se trefil zpoza šestnáctky přesně k tyči Radek Abrhám. tak náš tým dokráčel k cenné výhře ve Vratislavicích v poměru 3:0. Skvělý výkon kluci. :)
A co nám řekl trenér Marek Tvrzník:
Celý zápas proběhl v naší režii. Soupeři jsme nic nedovolili. Naopak, neproměnili jsme spoustu dalších šancí. Hráli jsme dobře takticky a plnili úkoly, které jsme si řekli v kabině. Poděkování opět našim fanouškům. :)Děkuji klukům za předvedený výkon.
V příštím kole nás čeká poslední podzimní zápas na domácím trávníku, kdy netradičně v sobotu 3.11. přivítáme Chrastavu "B" již v 10:30. Přijďte nás podpořit v tomto netradičním čase a k obědu si dát třeba klobásu s pivem.:)