Toločko - SK Žibřidice

1. A třída západ

Toločko

MUŽI "A"
Pro mnoho našich hráčů byl tento zápas prestižní, neb nejeden z nich dres Nové vsi oblékal, či naopak v týmu Nové Vsi každý jistě poznal naše bývalé hráče Lukáše Trojana a Pepu Malagu. A samozřejmě nestora Nové Vsi a otce našeho fotbalisty, „starého“ Štofiho, mimochodem jeho syn tento zápas odehrál skvěle v našem dresu.

K zápasu, začátek nám vyšel parádně, kdy nejdříve po centru Dannyho si hostující tým srazil balón do vlastní sítě a poté přišla krásná akce po ose Meny – Máca a na jejím konci byl náš kanonýr Částy. Poté však náš tým polevil a hostující Ves se dostala do hry, čehož bylo vyústěním snížení stavu na 2:1.

Po přestávce však náš tým nastoupil do zápasu s velkým odhodláním a propracovával se k jedné šanci za druhou. Avšak naše koncovka v tomto zápase byla bídná, naopak hostující gólman exceloval a všechny naše šance zlikvidoval. Prostě náš tým nám hrál na nervy našim skvělým divákům, mně přidal dalších pár šedin a donutil mne opět ke zvýšené potřebě hřebíčků do rakve… Naštěstí nadějná akce hostů v posledních minutách zápasu zůstala nevyužita náš tým si zaslouženě připsal další 3 body do tabulky. Kluci gratulujeme, zvláště ve 2.půli výborný výkon, a ty góly snad máte schované do dalších zápasů. Nutno pochválit za sympatický výkon soupeře a zvláště jejich skvělého gólmana. Kterého si dovolím vyhlásit nejlepším hráčem zápasu.

A teď už se můžeme těšit do České Lípy, kde hrajeme v sobotu od 16:00. Věříme, že nás opět přijedou podpořit naši opravdu skvělý fanoušci, budeme to potřebovat, neb nás čeká velmi těžký zápas s týmem, který taktéž bojuje o čelo tabulky.