Stráž_B - SK Žibřidice

Stráž_B

Work > Rok 2017 jaro

V neděli náš tým Žibřidic hrál ve Stráži nad Nisou s místním béčkem. Tentokráte byl již ke hře po zranění připraven Radek Abrahám i Dan Vávra. Naopak z důvodu pracovních povinností nám chyběl Trojka a Kochy.
K samotnému zápasu:
Za nevlídného počasí se hrál pohledný fotbal, kdy se oba týmy snažily o kombinační hru, byť se oběma celkům podařilo v první půli vypracovat několik šancí, gól nepadl a tak poločas skončil bezbrankovou remízou.
Ovšem v druhé půli se diváci gólů dočkali. V 55. minutě po rohovém kopu otevřel skóre šikovnou tečí Meny a dostal nás do vedení. Ovšem pár minut nato, se domácí Stráži podařilo srovnat skóre na 1:1, taktéž po standartce. V této chvíli se hrál velmi atraktivní fotbal nahoru-dolů. Střídající Pepa Kopecký po příchodu na hřiště našel centrem Danyho a ten nám vrátil vedení. Po dalších několika šancích na obou stranách opět udeřil náš Žibřidický tým, kdy v 77.minutě po rychlém kontru unikl Tomáš Jaček a krásně zavěsil balón do sítě.
Posledních 10 minut zápasu byla pro nás ledová sprcha, domácí Stráž se nevzdala a zavelela k mohutnému náporu, nám se nepodařilo podržet míč a výsledkem toho bylo vyrovnání Stráže, kdy v 82. a v 86. minutě skóroval domácí Jirsa. A tak zápas, který se musel nestrannému fanouškovi líbit nakonec skončil remizou 3:3. Je třeba ocenit Strážský tým za bojovnost, a že se nevzdávají, naopak my se musíme z tohoto zápasu poučit.
Osobně musím dnes zkritizovat trenéra, který špatně reagoval na situaci na hřišti, část nezvládnutého závěru zápasu jde za ním.
Věřím, že se z těchto chyb poučíme, a v dalším kole se opět vrátíme na vítěznou vlnu.
Tímto zvu všechny naše fanoušky v sobotu 22.4. na naše hřiště do Žibřidic, kde od 15:00 přivítáme tým Nové Vsi.