Work > R2013

ŽIBŘIDICE ČESKÝ DUB   3:2 (2:1)     28.09.2013
15“ Meny, 39“ Danny a 70“ Dan

15“ Meny, 39“ Danny a 70“ Dan 19“ a 80“(pen.)

V dalším kole zavítalo na naše hřiště mužstvo z Českého Dubu. Naše mužstvo se stále potýká s marodkou, kdy k dlouhodobě zraněným hráčům Kůčovi, Milanovi a Kubovi, přibyl Bůca a Honza J. Naopak se nám vrátil z dovolené Franta K.
Od začátku zápasu naše mužstvo převzalo iniciativu. Výsledkem bylo několik nebezpečných situací před hostující svatyní. Nakonec se nám podařilo vsítit úvodní branku po pěkné kombinaci, na jejímž konci byl Meny, který z hranice šestnáctky přesnou střelou k tyči nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Ovšem i soupeř z Českého Dubu byl nebezpečný, až se mu taktéž povedla krásná akce, kdy po přesné přihrávce do našeho vápna hostující útočník skóroval a srovnal skóre. Nás to však nepoložilo, nadále byl náš tým tím lepším na hřišti, ovšem několik našich šancí zůstalo nevyužito, až se nakonec trefil Danny. Poločas tedy skončil našim vedením 2:1.
Druhá půle byla víceméně kopií té první, obě mužstva hrála pro oko diváka pohledný kombinační fotbal, bez zbytečného nakopávání. Ovšem opět to bylo o naší slabé produktivitě, kdy potřebujeme mnoho šancí na vstřelení gólu, což se nakonec podařilo 20 minut před koncem Danovi, který nekompromisně tvrdou ranou zavěsil míč do hostující branky. Ovšem uklidnění nám to nepřineslo, neboť záhy nato byla odpískána již 6 penalta v této sezóně proti nám, tentokráte pro ruce (u těla…). Hostující hráč ji proměnil a zdramatizoval závěr zápasu. Hostující tým logicky otevřel hru, což nám poskytlo prostor pro rychlé protiútoky, ovšem bez úspěšného zakončení. Nakonec nás minutu před koncem zachránil náš brankář, který parádní robinsonádou vyrazil míč, který už většina viděla v naší síti. A tak náš tým konečně vyhrál na domácím hřišti v poměru 3:2. Je třeba říci, že vítězství bylo zasloužené, ale zároveň je třeba pogratulovat soupeři za jeho výkon. Každý kdo na tento zápas přišel, určitě nelitoval, hrál se oboustranně pěkný fotbal. Kluci, děkujeme za krásné fotbalové chvilky, je radost pohledět na vaši hru. J
Závěrem je třeba poděkovat našim věrným fanouškům za podporu a tímto je zveme příští týden na výjezd do Pěnčína, kde hrajeme v sobotu 5.9. od 16:00 s místním týmem. Bude nás čekat velmi těžký zápas, mužstvo z Pěnčína je na prvním místě průběžné tabulky soutěže.

Sestava: Dave -  David (55. Tomáš), Peří, Píďa, Kochy (62. Jumbo) Dan, Péřa, Meny, Pepa Danny, Fery
Rozhodčí: Zelenay