Podzim_24082013_Bily_Kostel

Work > R2013

ŽIBŘIDICE BÍLÝ KOSTEL B  7:2 (4:1)       24.08.2013
23“, 38“ Pepa, 29“, 35“ Danny, 65“ Peří, 70“ Fery a 76“ Péřa  - 28“, 80“

Ve druhém kole jarní sezóny se náš tým poprvé představil na domácím hřišti, kdy jsme přivítali béčko Bílého Kostela. Tentokráte trenér postrádal „pouze“ 4 hráče…, Lukáše Menšíka, Milana Prchala, Kubu Elicha a Jumba.
Od úvodu zápasu bylo jasné, že náš tým je jasným favoritem zápasu a na hřišti to potvrzoval. Bylo pouze otázkou času, kdy se nám podaří územní převahu přetavit v gól. Toto se nám podařilo po 20 minutách, kdy se prosadil přesnou střelou Pepa. Ovšem, hostujícím se záhy podařilo vyrovnat z ojedinělé akce. Náš tým si šel však za svým a do poločasu nasázel soupeři další 3 góly po dvou trefách Dannyho a dalším zásahu Pepy. Krom 4 vstřelených gólů bavil náš tým opět vynikající fanoušky výbornou hrou, kdy se snažil o celoplošný fotbal s kombinací, což se nám dařilo.
Druhá půle se hrála ještě tak 30 minut, kdy náš tým přidal další 3 góly po skvělých akcích, kdy jedna byla hezčí jak druhá, od individuálního průniku Feryho, po krásnou kombinační akci.
Trenér postupně i vystřídal, kdy v 55.minutě Honza  střídal Dana  a v 60.minutě vystřídal i gólmana Davida P. . kdy nechal získávat zápasové zkušenosti Davidovi Vávrovi. V závěru na posledních 5 minut vystřídal Jirku Kučeru, naši motorovou myš na lajně Davidem.
Závěr zápasu se již pouze dohrával  a náš tým obdržel gól. Který pouze upravil skóre na konečných 7:2.
Děkujeme všem našim fanouškům za podporu, a věříme, že náš výkon je skvělou pozvánkou na další kolo, kdy vyjíždíme k nováčkovi soutěže do Rozstání k zápasu s místním béčkem, které obě svá utkání vyhrálo.
Tímto zveme všechny naše fanoušky v neděli 1.9. do Rozstání, kde odehrajeme zápas již od 10:30. Věříme, že se našim hráčům podaří dodržet životosprávu před tímto duelem. J
Sestava: Dave(60. Bufon) -  Kochy, Peří, Píďa, Bůca Dan(55. Honza), Péřa, Fery, Kůča(83. David) Danny, Pepa
Rozhodčí: Filipi
Střely na branku: 13:1(10:0) + góly
Střely mimo: 6:5(3:3)
Rohy: 12:3(8:0)
Fauly: 4:7(0:4)