Podzim_20102013_Chrastava_B

Work > R2013

CHRASTAVA B - ŽIBŘIDICE    4:2 (2:2)     20.10.2013
1“, 42“, 56“ a 74“ 2“ Dan, 4“ Meny

Tentokráte čekal náš tým zápas v Chrastavě, s místním „B“ týmem. Jednalo se o přímý souboj o třetí místo v průběžné tabulce soutěže. Naše marodka se nezměnila, stále máme dlouhodobé marody Kůču, Milana, Kubu a Honzu J. Navíc tentokráte chyběl i náš střelec Danny, neboť si jel do porodnice pro budoucího krále střelců, prvorozeného Honzíka.  A jak se ukázalo v zápase, i nedělní termín je pro naše mladé mužstvo nevyhovující, neb třetina sestavy byla po sobotním nočním tahu …
Úvod zápasu byl víceméně bez obran. Domácí tým se dostal do vedení hned v první minutě, kdy se po křídelní akci prosadil domácí hráč a otevřel skóre utkání. Ovšem náš tým ve druhé minutě vyrovnal, kdy centr Dana překvapivě skončil v domácí síti. Následně hned ve 4.minutě výborně napadal náš kapitán Pepa, domácí obrana udělala chybu, k balónu se dostal Meny a samostatný průnik na brankáře chladnokrevně proměnil. Poté se již hra zklidnila, a hrál se velmi náročný fyzický celoplošný fotbal. Domácímu týmu se dařilo sbírat nakopávané balóny, ovšem naše obrana pracovala pozorně. V 38.minutě opět po výborném napadání získal míč Pepa, kdy před ním zůstala prázdná branka, ovšem bohužel trefil jen tyč a následnou dorážku Máry pokryl gólman. A bohužel zde platilo nepsané pravidlo, nedáš dostaneš, kdy pár minut před koncem domácí tým vyrovnal po centrovaném balónu. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:2.
Druhá půle byla z naší strany již bída, již to bylo spíše o nakopávaných balónech a domácí jedenáctka převzala režii hry. Nejdříve se domácí tým dostal do vedení, po rychlém protiútoku, kdy přišla zbytečná ztráta míče ve středu hřiště. Nakonec mohl Mára vyrovnat, ovšem jeho zakončení po rohovém kopu skončilo na tyči domácí svatyně. Naopak domácí tým v 74.minutě stvrdil svoji výhru, kdy skóroval jejich nejlepší hráč na hřišti Jahoda. Zbytek zápasu bylo již jen čekáním na odpískání konce zápasu, již se projevila špatná připravenost našeho týmu na tento zápas. Nakonec jsme rádi, že výsledek byl 4:2, kdy v závěru domácí tým zahodil několik vyložených šancí.
V příštím posledním kole podzimním části nás čeká na domácím trávníku celek Camelu Jablonec. Tímto zveme všechny naše fanoušky v sobotu od 14:30 na naše hřiště.

Sestava: Dave -  David, Kochy, Píďa, Bůca (70. Jumbo) Dan, Péřa, Meny, Tomáš Pepa, Peří
Rozhodčí: Mizera, Vacek, Popelář
Střely na branku: 6:5(2:3) + góly
Střely mimo: 9:6(4:4)
Rohy: 6:3(4:1)
Fauly: 12:11(3:7)