Podzim_17082013_Hradek

Work > R2013

HRÁDEK C – ŽIBŘIDICE  5:5 (3:2)        17.08.2013
12“,23“, 43“(pen.), 50“ a 86“  - 2“ Dan, 11“a 81“ Danny, 47“ Jumbo, 53“ Honza
V prvním kole nového ročníku soutěže zavítal náš tým na půdu Hrádku „C“. Jedná se víceméně o tým Václavic, který sestoupil z okresního přeboru.  Naše vedení se snažilo přesunout termín zápasu vzhledem k očekávaným absencím již měsíc před zápasem, ovšem nepodařilo se domluvit s domácím týmem, který nebyl ochotný přistoupit na dohodu a striktně trval na úředním termínu. Tudíž náš tým nastoupil do zápasu značně oslaben, kdy nám chyběli David P., Marek P., Pepa K., David T., Kuba E.  a Jarda K.
Nakonec se nám podařilo poskládat tým, s tím že největší dilema měl trenér s obsazením brankáře, kdy se rozhodl pro Kochyho. Do zápasu vyběhla naše jedenáctka se 2 novými posilami Jirkou Kučerou a Lukášem Menšíkem.
Samotný zápas začal pro náš tým přímo ideálně, kdy po pár minutách hry bylo skóre 2:0 pro nás po brankách Dana a Dannyho. Náš tým jasně ovládal hru a soupeře k ničemu nepouštěl. Ovšem velmi nerovný terén se ukázal naším největším protivníkem, kdy domácí tým snížil z ničeho, když podivně odskočený balón si srazil náš brankář do vlastní sítě. Poté přišla ve 20.minutě pro náš tým sprcha, kdy musel pro zranění odstoupit Fery  a na hřišti ho nahradil Jumbo. A aby toho nebylo málo, domácí tým do poločasu otočil vývoj zápasu, když vstřelil 2 góly, z toho jeden z penalty v poslední minutě poločasu, která lehce řečeno byla velmi sporná. A to navíc další penaltu během první půle náš brankář skvěle lapil.
Do druhé půle šel náš tým s odhodláním ještě potrápit domácí, což se záhy povedlo. V 50.minutě Jumbo na hranici šestnáctky převzal balón a chladnokrevně zavěsil svojí pověstnou levačkou. Ovšem to nebyl gólovým hodům konec, domácí tým opět z nenápadné akce převzal vedení. Naše mužstvo se však nevzdalo, po rohovém kopu krásně zavěsil hlavou Honza Janda a po pár nevyužitých šancích Dannyho nakonec sám Danny strhl gólový brankostroj pro nás. Bohužel to však nebyl konec, a domácí tým 5 minut před koncem srovnal skóre na konečných 5:5.
Pro diváky to musel být velmi zajímavý zápas, náš tým nakonec bral remízu, ovšem je třeba říci, že i v oslabené sestavě byl náš tým lepším týmem a domácím často pomohlo i štěstí.
Sestava: Kochy -  Honza, Peří, Píďa, Bůca – Dan, Fery(20. Jumbo),Meny, Kůča, Milan – Danny,

Rozhodčí: Pavlů, Pelikán
Střely na branku: 6:10(4:5) + góly
Střely mimo: 3:10(2:6)
Rohy: 6:4(3:2)
Fauly: 12:10(5:6)