Work > R2013

ŽIBŘIDICE MACHNÍN  2:3 (2:2)        14.09.2013
12“ Danny, 19“ Bůca
 - 2“, 40“, 80“(pen.)

V dalším kole zavítalo na naše hřiště mužstvo z Machnína. Náš tým byl opět velmi oslaben, neboť k dlouhodobým marodům Kůčovi, Milanovi a Kubovi přibyla absence Menyho a Feryho.
Úvod zápasu nám vůbec nevyšel, neboť již ve druhé minutě soupeř skóroval. Naše mužstvo to však nepoložilo a snažilo se hrát svoji kombinační hru. Výsledkem bylo vyrovnání skóre, kdy se dostal k odražené střele Danny a z hranice šestnáctky skóroval. Nadále se hrála velmi vyrovnaná hra, kdy se obě mužstva snažila kombinacemi dostat na dostřel brány. Nakonec se podařilo skórovat našim fotbalistům, kdy Mára našel na vápně Bůcu, který výborně trefil balón z první a střelou k tyči nás dostal do vedení. Poté se nám dařilo poměrně kontrolovat hru a soupeře nepouštět do zakončení. Do vyložené šance se dostal Pepa K. s Dannym, ovšem místo střely a gólu si v pokutovém území soupeře přihrávali, až o balón přišli. Chvíli poté přišla chyba ve středu hřiště, kdy Píďa přišel o míč a hostující tým z rychlého brejku srovnal skóre zápasu na 2:2. A tak bylo i skóre prvního poločasu.
V druhé půli se odehrávala velmi vyrovnaná hra s nebezpečnými situacemi na obou stranách hřiště. Okolo 60. minuty přišel náš drtivý tlak, kdy však zůstalo nevyužito několik našich gólových příležitostí. Čtvrt hodiny před koncem přišla pro nás sprcha, kdy náš gólman David P. nepřesně rozehrál a při následném útoku v pokutovém území fauloval hostujícího útočníka, za což byl nařízen pokutový kop, který hostující hráč proměnil. Náš tým se v závěrečné čtvrthodince snažil o vyrovnání, ovšem neúspěšně a tak zápas skončil naší druhou porážkou v řadě, navíc na domácím hřišti. Byť by zápasu více slušela remíza.
Musíme se do příštích zápasů zlepšit zvláště v obranné fázi a hře v pokutovém území, je alarmující, že za 5 zápasů bylo proti našemu týmu kopáno 6 pokutových kopů. Věřím, že najdeme recept, jak se tomu vyvarovat.
V příštím kole nás čeká tým z Chotyně, kdy odehrajeme zápas na hřišti soupeře v neděli od 16:30. Věříme, že naskočíme opět na vítěznou vlnu, byť nás bude čekat velmi nepříjemný soupeř, který se výrazně zlepšil oproti loňské sezóně.

Sestava: Dave -  David, Peří, Píďa, Kochy Dan, Péřa, Bůca, Pepa Danny, Honza (70. Jumbo)

Rozhodčí: Karlík, Frýda, Macháček