Work > R2013

ŽIBŘIDICE VESEC   6:2 (1:1)      12.10.2013
20“ Tomáš, 54“ Danny, 60“(pen.) a 68“ Peří, 62“ a 64“ Péřa
26“(pen.), 80“

V dalším kole přivítal náš tým na domácím trávníku mužstvo z Vesce.  Nám se konečně po dlouhé době podařilo sejít v dostatečném počtu hráčů, přesto nám zůstává pár hráčů na marodce (Kůča, Milan, Kuba a Jarda). Na střídačku musela pro zranění z minulého zápasu usednout naše opora zadních řad Píďa a Honza J. byl na střídačce jen pro stav nouze, neboť je taktéž stále zraněn. Navíc pro pracovní povinnosti nám scházel tvůrce hry Meny.
Tentokráte trenér pozměnil vzhledem k absencím více sestavu, kdy Honza P. nastoupil ve středu zálohy, naopak střed obrany byl v novém složení Kochy
David H.
K samotnému utkání: úvod zápasu patřil naší jedenáctce, kdy po krásném centru Dana hlavičkoval nikým neobsazený Danny mimo bránu…a byť kopačky má nové, ani tou „starou“ hlavou nezavěsil do sítě. Postupem času hostující tým vyrovnal hru a pokoušel se hlavně o četnou střelbu ze střední vzdálenosti. Nakonec nás do vedení poslal Tomáš, který naši útočnou akci zakončil přesnou střelou k tyči. Ovšem hostům se podařilo zužitkovat svoji snahu vyrovnávajícím gólem, jak jinak nežli z penalty … A tak poločas nakonec skončil remízou 1:1.
Do druhé půle však nastoupil náš tým s velkou chutí a začal dominovat na trávníku. Déšť, který začal skrápět hřiště ve druhé půli, byl pro nás živou vodou. Prostě ve druhé půli to byl herní a gólový koncert našeho týmu. Postupně náš tým nasázel soupeři 5 gólů, kdy se 2x trefilo naše bratrské duo Marek a Honza Peřinovi, k nimž se gólově přidal Danny a pokřtil tím ony zmíněné nové kopačky.  Bohužel náš tým ovšem také obdržel ještě 1 gól, kdy pod dojmem rozhodnutého stavu přestala pracovat záloha směrem dozadu. Ještě jedna událost ve druhé půli stojí za zmínku: v 55.minutě střídal Píďa Davida H., který v této sezóně za nás nastoupil poprvé a podal velmi slušný výkon. Ale udržet Píďu na lavičce, byť je zraněn, je téměř nadlidský výkon, ten by snad celou střídačku rozkousal, kdyby ho trenér nepustil na hřiště.
A tak nakonec náš tým došel k jednoznačnému vítězství v poměru 6:2. Věříme, že na tuto výhru navážete v dalším kole, kdy zajíždíme na horkou půdu Chrastavského béčka. Tento zápas se odehraje v neděli 20.10. od 14:00 v Chrastavě a tímto tam zveme všechny naše fanoušky.