Podzim_05102013_Pencin

Work > R2013

PĚNČÍN - ŽIBŘIDICE    4:1 (2:1)      05.10.2013
27“, 30“, 60“ a 87“ 12“ Péřa

V tomto kole nás čekal výjezd na půdu favorizovaného Pěnčína, aktuálně vedoucímu týmu soutěže.
Bohužel krom zraněných se nám nedostavilo na zápas i několik dalších hráčů, tudíž náš tým byl velmi oslaben a do zápasu vstupoval pouze s 11 hráči, kdy na lavičce seděl pouze trenér, a v případě nouze byl připraven Bůca, který má však zraněné koleno, a může pouze běhat, avšak nemůže kopnout do balónu…
Úvodní sestava proto byla pozměněna, kdy na levém beku nastupoval náš kapitán Pepa K., v této jarní části sezóny krom brankáře již vyzkoušel náš největší universál všechny posty… Od začátku zápasu domácí tým Pěnčína potvrzoval svoji kvalitu a držel taktovku zápasu. Přesto se náš tým ujal vedení, kdy ve 12.minutě Mára P. zužitkoval centr Davida T. za obranu a hlavou zavěsil do domácí sítě. V 17.minutě se dostal po našem brejku do úniku Danny, kdy šel sám na brankáře, ale neproměnil. A zde platilo pravidlo nedáš dostaneš. Poté již začala dominovat na hřišti domácí jednáctka, které ke skórování stačilo málo a 2 slepenými góly otočil Pěnčín skóre ve svůj prospěch.V 25.minutě navíc došlo ke zranění Marka P., a poněvadž nebyl nikdo na střídání, Marek do 70.minuty zápas víceméně prostál na středu hřiště, kdy ho poté vystřídal další marod Bůca… Do konce poločasu měl více ze hry domácí tým, ale náš brankář David P. nás několika dobrými zákroky podržel. A tak se šlo do šaten za stavu 2:1 pro Pěnčín.
První patnáctiminutovka druhé půle však domácím nevyšla, naopak nám se podařilo dostat do vyložené šance Dannym, který byl opět tváří v tvář gólmanovi Pěnčína, ale opět zůstalo jen u šance.  Postupem času domácí tým Pěnčína opět převzal otěže zápasu a podařilo se mu skórovat a zvýšit vedení na 3:1. V poslední čtvrthodince se náš tým pokusil něco udělat se zápasem, kdy otevřel hru , ovšem výsledkem bylo pouze obdržení  4 gólu do naší sítě. A tak nakonec zápas skončil jednoznačným vítězstvím domácích v poměru 4.1, nutno říci že zaslouženým. Domácí jedenáctka byla lepším týmem na hřišti, náš tým přehrála, naopak naše mužstvo se poprvé v sezóně zmohlo pouze na nakopávání míčů bez kombinace, soupeř nám více nedovolil. Samozřejmě na tom měla velký podíl vysoká absence našich hráčů. Zde je třeba poděkovat výrazně všem, kteří mají zájem na Žibřidickém fotbale, ať se děje cokoli.
Doufáme, že se dají alespoň někteří zranění do pořádku, a budeme moci v sobotu nastoupit alespoň se zdravou jedenáctkou.
Tímto zveme všechny naše fanoušky v sobotu 12.10. do Žibřidic, kde přivítáme na našem trávníku tým z Vesce.
Sestava: Dave -  David, Peří, Píďa, Pepa Dan, Péřa (70. Bůca), Meny, Tomáš Danny, Jarda
Rozhodčí: Popelář
Střely na branku: 7:2(6:2) + góly
Střely mimo: 11:4(4:2)
Rohy: 13:3(8:3)
Fauly: 5:3(3:3)