Nové_Město_A - SK Žibřidice

Nové_Město_A

Work > Rok 2017 podzim

Poněkolikáté nám vyšel úvod zápasu, kdy již ve 3.minutě otevřel skóre Lukáš Menšík. Již od začátku bylo patrné, že domácí tým z Nového Města se bude snažit poctivě bránit a spoléhat na své rychlé a šikovné útočníky. Nám se územní tlak nepodařilo přetavit v druhý gól, kdy zvláště šance Dannyho volala po gólu. A pak přišla desetiminutovka domácích, kdy se domácím podařilo dostat míč za naši obranu a 3 góly otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch. Ovšem náš Žibřidický tým se nevzdal, podařilo se nám uklidnit hru a díky vytrvalému tlaku se nám podařilo srovnat skóre do poločasu po gólech Dannyho a Tomáše Jačka.
Druhá půle byla spíše již boj, domácí opět spoléhali na protiútoky, nám se nedařila kombinace do "plných", i přesto si každý tým vytvořil gólové šance. Když už to vypadalo, že zápas skončí remízou, tak v poslední minutě nám utekl domácí útočník Šindler a vstřelil nám vítězný gól.
Samotný zápas byl jistě velmi kvalitní z obou stran, kdy zvítězil více jak šťastnější, ale i to k fotbalu patří. My se jistě z této prohry nesložíme, naopak se poučíme z chyb a půjdeme za dalšími body. Již příští týden přivítáme na domácím trávníku od 15:00 tým z Dolní Řasnice a věříme, že nás opět přijdou podpořit naši skvělý fanoušci, kterým děkujeme za výraznou podporu i v Novém Městě, kam jich s námi cestovalo více jak 30.

Dodatek: kdo byl na zápase, a kdo toto četl, tak si jistě říká, proč nemluvím o rozhodčím, omlouvám, se ale nemá smysl brečet, to nám body nedá, je důležité se soustředit na sebe a jak zlepšit naší hru. :) Všichni vědí, že pan rozhodčí poměrně hodně ovlivnil zápas, což potvrdil zmatečným zápisem, kdy krom špatně uvedených střelců má i špatné časy gólů, na hřišti rozdal našim hráčům 6 žlutých karet, ovšem do zápisu uvedl jen 3, a takto bych mohl pokračovat. Ale opakuji a zdůrazňuji, každý i rozhodčí dělá chyby, byť ty od rozhodčího byly jednostranné, tak právě proto musíme zapracovat na naší disciplíně a soustředit se na svoji hru a své síly, neb si dovolím tvrdit, že tento tým měl nato vyhrát i proti 12...