Nové město - SK Žibřidice

Nové město

Work > Rok_2016_podzim

Po velkých absencích v sestavě se přesto podařilo trenérovi Pepovi Němcovi sestavit úvodní jedenáctku.
Zápas týmů z popředí tabulky skončil jednoznačnou výhrou hostů z Nového Města. Hostům se podařilo vsítit gól již ve 3.minutě, byť byla hra vyrovnaná, domácí obrana v tomto zápase vyrobila velké množství chyb což se dařilo hostů trestat a jejich produktivita v zakončení byla téměř stoprocentní. A po slepených gólech v závěru první půle završil vedení hostů po poločase na 5:0. V druhém poločase se nadále hrál atraktivní útočný fotbal, plný útočných akcí zakončený góly na obou stranách. A tak utkání nakonec skončilo jednoznačnou a zaslouženou výhrou Nového Města 7:2.
Kluci nevadí, pokaždé se nedaří, všichni věříme že v příštím kole to napravíte v opakovaném zápase s Vratislavicemi, který se hraje 12.11. od 14:00 na našem hřišti.