1. B třída západ
Přejít na obsah

Nová Ves

Work > Rok 2017 jaro

V souboji týmů ze středu tabulky byl k vidění především bojovný fotbal s minimem šancí. Hra se odehrávala spíše mezi šestnáctkami, domácí tým byl sice aktivnější, ovšem bez zakončení. Přesto několik šancí bylo k vidění, na straně Žibřidic měl v první půli největší šanci Jakub Štefan, který zakončoval centrovaný balón osamocen na penaltě, ovšem jeho hlavička byla nepřesná. Hostující tým se dostal v závěru do brejku, kdy útočník Vsi osamocen běžel na brankáře, ale jeho střela se nevešla mezi 3 tyče. Druhý poločas byl kopií prvního, po střídání domácích se dostal Žibřidický tým k většímu tlaku, ale výsledkem bylo pouze držení míče na jeho kopačkách a pár nebezpečných závarů, naopak hostující Ves v závěru z přímého kopu nastřelila břevno domácí branky. A tak utkání dospělo k zasloužené remíze 0:0.