Nová Ves - SK Žibřidice

Nová Ves

Work > Rok 2017 podzim

V sobotu nás čekal další zápas soutěže. Tentokráte se hrálo na domácím trávníku, kdy k nám zavítala Nová Ves. Tento zápas ukázal, jak je důležité mít širší kádr, neboť několik hráčů chybělo ze zdravotních a pracovních důvodů. Samotné utkání se hrálo na velmi těžkém terénu za mírného deště. Nicméně oběma celkům se podařilo velmi dobře s terénem vyrovnat a diváci byli svědky velmi pohledného fotbalu, kdy se obě mužstva snažila o kombinační hru. Náš domácí Žibřidický celek byl v prvních 30 minutách lepším týmem na hřišti, kdy zápas otevřel gólem v 11.minutě Radek Abrahám krásnou střelou z 25 metrů. Poté ve 24.minutě přišla pro hosty nepříjemnost, kdy musel být pro zranění střídán jejich gólman "Čuňas". Náhradní gólman si ani nesáhl na míč a ve 30.minutě ho překonal domácí útočník Jaček. Pak však Žibřidický tým přestal hrát a Nová Ves začala domácí zlobit. Výsledkem bylo snížení na 2:1 hostujícím útočníkem Patrmanem.
V druhé půli se domácí celek vrátil k nátlakové hře, Nová Ves odolávala náporu Žibřidických, ale v 57.minutě po hrubce hostující obrany skóroval podruhé domácí Jaček. V další desetiminutovce přidal domácí Žibřidický tým další dva góly, kdy hostující tým v této fázi utkání začal přehrávat. Hostům se ještě povedenou střelou ze střední vzdálenosti podařilo korigovat stav utkání, ale domácí se dařilo v poklidu hlídat vývoj zápasu, kdy skóroval podruhé v zápase Radek Abrahám a uzavřel tím konečné skóre na 6:2. Hosty je třeba pochválit za snahu hrát fotbal a výraznému přispění ke kvalitnímu utkání.
Klukům děkujeme za velmi kvalitní výkon podpořený 6 góly, ale i přesto musíme zapracovat na koncovce, opět zůstalo nevyužito velké množství šancí.
Zároveň děkujeme našim věrným fanouškům, kteří nás podporují i v nevlídném počasí.
Další zápas nás čeká příští neděli od 15:30 v Hlavicích. Včas Vás budeme informovat, zda-li bude vypraven autobus na tento zápas a věříme, že nás pojedete podpořit ve snaze o získání dalších bodů.