Machnín - SK Žibřidice

Machnín

Work > Rok 2018 jaro
Opět pár řádek k dalšímu zápasu Žibřidic v Machníně. Jak všichni víte, náš Žbřidický tým dosáhl výrazné výhry, kdy po kanonádě v druhé půli zvítězil na půdě Machnína 8:2.
Ale pojďme od začátku: v první půli se hrála spíše nakopávaná nežli kopaná, na malém hřišti bylo vidět více hlavičkových soubojů a úprky za nakopnutým balónem. Náš tým měl opticky navrch, ale i domácí Machnín srdnatě bojoval. A když se Dannymu podařilo vsítit první gól, rychle nás srazilo do kolen okamžité srovnání. A po chvíli se to opakovalo znovu jako přes kopírák, Danny střílí branku a hned po rozehraní Machnín vyrovnává...To nás trochu srazilo, a hra našich fotbalistů nevypadala vůbec dobře. Do kabin se šlo o půli za stavu 2:2. A opět skvělá podpora našich fanoušků tentokráte kroutila hlavou a ptala se co se děje s naším týmem.
Ale pak přišla druhá půle, do které nastoupil úplně jiný Žibřidický tým, ten který známe...Začal hrát rychlou kombinační hru po zemi a soupeř z Machnína nevěděl kde mu hlava stojí. Výsledkem byl nejdříve gól Davida Smoly na 3:2 ve 49.minutě, po dalším obléhání Machnínské svatyně přišel Žibřidický koncert, kdy mezi 59.-67. minutou během 8 minut vstřelil náš tým 4 branky, kdy se postupně trefil Danny, Meny, Danny a Tomáš Jaček. To byla jízda. :) A to ještě v 79.minutě přidal 8.branku Michal Fejfar. A tak v zápase dvou výrazně rozdílných poločasů, náš Žibřidický celek díky skvělému výkonu v druhé půli zvítězil 8:2. Jistě stojí za zmínku v tomto zápase probuzení našeho střelce Dannyho, který vstřelil 4 branky, byť byl v druhé půli stažen na kraj zálohy.
Kluci moc děkujeme za krásný fotbalový zážitek, a zároveň děkuji všem našim skvělým fanouškům za opět velkou podporu i na venkovním hřišti.
Věřím, že toto je na nejlepší pozvánka na další kolo, kdy v sobotu 21.4. od 15:00 přivítáme na našem hřišti Nové Město pod Smrkem.