Chotyně - SK Žibřidice

Chotyně

Work > Rok 2017 jaro

Do utkání nastoupila obě mužstva v rozdílném rozpoložení, zatímco domácí tým měl na lavičce 4 hráče, hostující Chotyně přijela jen s 11 hráči do pole. Iniciativu převzal od začátku domácí tým, hostující Chotyně hrála ze zabezpečené obrany a spoléhala pouze na brejky. Prvních 30 minut Chotyně výborně bránila, pak však domácí tým udeřil, kdy na centrovaný balón si naběhl Danczi a hlavou otevře skóre zápasu. Záhy nato se dostal k míči po křídelní akci Tomáč Jaček a zvýšil na 2:0 pro Žibřidice.

V druhé půli začal domácí tým dominovat, i přes četné střídání držel taktovku hry, přidal ještě 2 góly, kdy skóroval Menšík a Kopecký Josef. Mnoho dalších šancí zůstalo nevyužito, kdy se projevila velká bolest domácích Žibřidic, což je koncovka. Ovšem v posledních 15 minutách přestal domácí tým hrát, jejich bohorovnost hostující Chotyně potrestala 2 góly, kdy se nádherně trefil z přímého kopu Kolínský Jakub a v poslední sekundě utekla za domácí obranu hostující Tříska a uzavřel konečné skóre na 4:2 pro Žibřidice.

Až na samotný závěr velmi povedené utkání, herně velmi dobré, bojovné a s nasazením, jen musíme zapracovat na koncovce, náš tým se až moc nadře na vstřelený gól.
 V příštím kole hrajeme v sobotu 3.6. od 17:00 ve Vratislavicích a věříme, že nás pojedou naši věrní fanoušci opět povzbudit ve snaze o získání dalších bodů.