31052015_Rozstani_B - SK Žibřidice

31052015_Rozstani_B

Work > Rok2015j

ROZSTÁNÍ B - ŽIBŘIDICE              1:6 (1:4)                                                    31.05.2015

4“ Kůča, 27“ Fery, 28“, 42“ a 65“ Meny, 60“ Kochy

V neděli dopoledne nás čekal předposlední zápas soutěže, kdy náš tým zajížděl do Rozstání, kde se utkal s místním béčkem. Tentokráte nám chyběl Patrik, který dostal STOP na jeden zápas po červené kartě v minulém kole.
Od začátku náš tým na hřišti dominoval, na domácí branku se hrnul jeden útok za druhým. A velmi brzy naši převahu zužitkoval Kůča, který otevřel skóre zápasu. I nadále se nám herně dařilo, zvláště střed zálohy nám skvěle pracoval, kde dominoval Meny s Frantou. Ve 27. minutě po nepřímém kopu se dostal balón k Frantovi, a ten nádhernou střelou z 30 metrů vymetl šibenici. Po jedné z dalších útočných akcí převzal ve středu hřiště Meny balón, z obránců si udělal slalomové tyče, brankáře si vykoupal a zavěsil do prázdné branky...krásná individuální akce Menyho. Poté náš tým na chvilku zvolnil, čehož hostující tým využil vstřeleným gólem. Ovšem v závěru poločasu se k rozehrání přímého kopu od rohového praporku postavil Meny, a podruhé vymetl šibenici domácí branky. Poločas nakonec skončil naším zaslouženým vedením 4:1.
V druhé půli se utkání spíše již dohrávalo, náš tým v klidu kombinoval a držel míč na svých kopačkách, naopak domácí celek se spoléhal na brejky, kdy jim to i dvakrát vyšlo, ovšem v naší brance se zaskvěl David a další gól již nepustil. Naopak Meny střelou zpoza šestnáctky dokončil svůj první hattrick v Žibřidicích a věříme, že v příští sezóně přidá další v našem dresu. :-) Navíc dalším výstavním gólem potěšil oko fanouška Kochy, který dělovkou vymetl potřetí domácí růžek branky. J Kochy se trefil víceméně na svém hřišti, kdy zde strávil většinu své fotbalové kariéry a tento gól mu byl odměnou za poctivou práci v obraně v celé sezóně. Zápas nakonec skončil naší výhrou 6:1. Opět se bylo na co dívat a krom hráčů patří velký dík našim fanouškům, kterých nás přijelo podpořit velké množství.
Za týden nás čeká poslední zápas sezóny, matematika je jasná, pokud vyhrajeme, nejen že dosáhneme 100% úspěšnosti na domácím trávníku, ale zároveň si zajistíme první místo v soutěži. Naopak porážkou si můžeme zpackat celou sezónu. Všem našim fanouškům, slibujeme, že kluci nic nepodcení, byť bude hrát první s posledním, a budou se rvát o možný historický úspěch Žibřidic.
Tímto zveme všechny naše fanoušky do Žibřidic, přijďte nás podpořit v sobotu 6.6.2015 na naše hřiště, a kluci udělají vše pro výhru. J

Sestava: Dave -  Kochy, Přéma (45.Tomáš), Píďa (72.Bůca), David – Dan, Meny, Fery, Kůča – Pepa, Danny (80.Jarda)