27042013_Chrastava_B

Work > R2013

ŽIBŘIDICE CHRASTAVA B    4:1 (4:1)          27.04.2013
5“Fery, 15“Danny, 38“Píďa(pen.), 43“Pepa  -  24“
Tentokráte přivítal náš tým na domácím hřišti Chrastavské béčko. My jsme byli téměř v plném složení. Naopak hostující tým byl oslaben několika zraněními, nasadil 3 dorostence a v průběhu zápasu musel nastoupit i jejich trenér.
Úvod zápasu nám vyšel skvěle. Již v 5.minutě využil Fery chybu hostující obrany a s klidem zavěsil. Následně o pár minut déle našel opět Fery skvělou přihrávkou Dannyho, který v koncovce nezaváhal a najednou byl po 15 minutách stav 2:0. Nicméně hostující mužstvo se nevzdalo a snažilo se o překonání naší obrany kombinační hrou. Ve 24.minutě se jim podařilo vyšachovat naší obranu a skórovat. Celý první poločas se odehrával nahoru-dolů, kdy se hosté snažili o postupnou kombinační hru, ovšem chyběla jim závěrečná fáze-finální přihrávka. Naopak našemu mužstvu se dařilo rychlou a jednoducho kombinací dostávat do gólových příležitostí. Nejdříve byl po skvělé akci faulován v pokutovém území Peří. Důvěru k zahrání penalty dostal opět Píďa, byť v minulém kole zaváhal. Tentokráte však potvrdil svoji rozvahu a penaltu proměnil. Při dalším útočném výpadu se dostal náš kapitán Pepa K. k vyložené šanci, kdy se ocitl sám před brankářem, tuto šanci proměnil, nicméně potřeboval k tomu 3 pokusy, neb se rozhodl nejdříve nastřelovat hostujícího brankáře a narážet si s ním míč nazpět...
V  poslední minutě se pískala penalta i na druhé straně. K zahrávání se postavil hostující brankář, ovšem náš brankář David P. prokázal nejen to, že je vynikající na penalty, ale i svojí obětavost, kdy se rozhodl chytit penaltu citlivým a cenným místem každého chlapa ...
Tento zákrok byl velmi důležitý a tak nakonec poločas skončil 4:1 v náš prospěch.
V první půli se hrál oboustranně nádherný fotbal, v druhé půli hrál náš tým již na jistotu, kdežto hostům se nepodařilo krom územního tlaku nic. Bohužel v druhé půli došlo ke zranění stehenního svalu našeho hráče Davida T., a v následujících utkáních nám bude chybět.
Zbytek zápasu trenér využil i ke střídáním, kdy se do hry dostala na delší časový úsek ikona žibřidického fotbalu Jarda Karban. Závěr zápasu si náš tým již pohlídal a s klidem dokráčel k pátému vítězství v řadě.
Kluci děkujeme!!!
No pak již mohl na našem hřišti proběhnout čarodějnický slet všech malých i velkých čarodějnic. Škoda, že pro tento večer nevyšlo lepší počasí, ale i tak si jistě většina užila pohodové zábavy.
Dodatek autora:
jak se již stalo zvykem, neodpustím si hodnocení rozhodčího. Dokážeme-li kritizovat, musíme umět i chválit. A zde je dnes chvála více jak na místě. Mladý rozhodčí pan Dvořák odřídil utkání s naprostým přehledem, kdy si dokázal zjednat na hřišti autoritu a navíc nechával hře plynulost a zbytečně ji nekouskoval. Domnívám se, že dlouho v této soutěži nevydrží a již brzy bude rozhodovat zápasy ve vyšších soutěžích... Je třeba říci, že to není psáno v povědomí vítězství.
Věřte, že tato slova se mi píší mnohem lépe, nežli dřívější stížnosti a zmar nad jinými rozhodčími a věřím, že zde budu již jen chválit.
Závěrem Vás chceme pozvat hned na 2 výjezdy na hostující hříště, kdy již ve středu 1.5. od 13:00 hrajeme v Pěnčíně a v sobotu 4.5. od 15:00 nás čeká derby ve Zdislavě.
Sestava: Dave -  David T.(71.Jarda Karban), Peří, Píďa, Kochy Honza(60.Milan),Pepa Č., Bůca(45.Dan), Fery, Pepa K., - Danny
Rozhodčí: Dvořák
Střely na branku: 5:3(4:2) + góly
Střely mimo: 7:6(2:2)
Rohy: 3:4(2:1)
Fauly: 9:10(4:5)