25102014_Vesec

Work > Rok 2014

VESEC - ŽIBŘIDICE    2:0 (1:0)      25.10.2014
4“ a 91“(pen.)

V posledním podzimním kole zavítal náš tým na půdu ambiciózního Vesce. Naše soupiska opět nebyla úplná, kdy nám mimo jiné chyběl Fery, Kochy, Kůča, Milan, atd. A tak trenér postavil tuto úvodní jedenáctku: Tomáš M.-Dan, Pepa, Píďa, Bůca, Peří, Aleš, Mára, Lukáš, Tomáš, Danny. První poločas? To byla jízda domácích, skvělý pohyb bez balónu, náběhy za naší obranu, Prostě náš tým nevěděl co s tím. I přesto že domácí tý m byl v prvním poločase jasně lepším, šlo se do kabin za stavu 1:0, kdy již ve 3.minutě propadl balón za naší obranu a domácí útočník skóroval.
Do druhé půle provedl náš trenér změnu, kdy Lukáše vystřídal Jumbo, tedy Jumbo šel do obrany a Bůca se vysunul do středu zálohy. V druhé půli se nám již začalo dařit podržet balón a dostávat se k zakončení. Hra se vyrovnala, domácím po strhujícím úvodu došel dech a postupem času přecházel náš tým k nátlakové hře. Ovšem domácí tým pozorně bránil a byť trenér postupně otvíral hru, nepodařilo se nám vyrovnat, naopak v poslední minutě domácí celek proměnil penaltu a tak zápas skončil výhrou domácích 2:0.
A tak tento zápas rozhodl že budeme přezimovat na 3.místě tabulky.
Hodnocení sezóny proběhlo večer poté na závěrečné rozlučce. A teď si dáme chvilku odpočinek a poté se začneme připravovat na jarní boje.

Sestava:

Rozhodčí: Lopuszynski
Střely na branku

Sestava: Tomáš M. -  Dan, Píďa, Pepa, Bůca(68.Jumbo) Peří, Péřa, Aleš, Luky(45.Jumbo), Tomáš (68.Honza) - Danny
Střely na branku: 4:6(4:2) + góly
Střely mimo: 13:8(6:2)
Rohy: 6:1(3:0)
Fauly: 12:12(5:9)
Žk: 1:2

Žk: 1:2

Ještě k dětem: starší žáky čekal náročný zápas ve Stráži pod Ralskem, a po snaživém výkonu náš tým opět prohrál v poměru 4:2. V neděli přivítalo mužstvo mladších žáků na domácím trávníku tým Habartic a po kolektivním výkonu dvěma góly Dana Bušty zvítězilo 2:1. A poté čekala na naše děti také malá rozlučka, neb to bylo poslední domácí utkání. Pro děti ještě sezóna nekončí, v sobotu hrají mladší žáci v Doubí a za týden starší žáci v Cvikově.
A možná přijde v této sezóně ještě třešinka na dortu, ale zatím to je překvapení a rozhodne se do konce týdne. Včas budu všechny naše fanoušky informovat.