24082014_Mníšek

Work > Rok 2014

MNÍŠEK - ŽIBŘIDICE    1:5 (1:2)      24.08.2014
3“  - 39“Péřa, 45“ Fery, 48“ a 56“ Peří, 61“ Tomáš

V neděli zavítal ve 2. kole náš tým na trávník nováčka soutěže Mníšku. v průběhu týdne se nám podařilo doplnit kádr 2 novými posilami: Honzou Peřinou a Lukášem Vinšem.
Tentokráte nám scházelo pro pracovní vytížení či marodku opět několik hráčů, včetně našeho nejlepšího střelce Dannyho. Navíc na střídačku vzhledem k lehčímu zranění posadil trenér Kůču.
Za zmínku jistě stojí nově sestavené útočné duo, kdy do útoku nastoupil Honza P. s Lukášem V., obě čerstvé posily týmu.
Úvod zápasu nám výrazně nevyšel, kdy již ve 3.minutě po rohovém kopu domácí tým vstřelil branku a ujal se vedení. Po10 minutách se náš celek probudil a krom fotbalovosti začal i bojovat, což mělo za následek naši drtivou převahu a bohužel i opět naši marnost v zakončení. Několik našich vyložených šancí zůstalo nevyužito, kdy nám dělalo problém se trefit mezi 3 tyče, kdy i z malého vápna nedokážeme trefit branku. Ale i to se stává, a hlavně důležité je, že náš tým to nepoložilo a dále se snažil aktivní hrou o skórování což se nakonec podařilo ve 39.minutě Márovi P. , kdy srovnával stav ( a již se trefil...). Ve 45. minutě gólem do šatny obrátil vývoj zápasu Franta K.
Úvod druhé půle náš tým již nezaspal, naopak brzy přidal další branku Honza P., který chvíli nato přidal 4.gól. Na konečných 5:1 skóroval Tomáš J. Zároveň dal trenér v tomto zápasu příležitost celé lavičce, kdy v 50. minutě střídal Kůča Lukáše a ukázal, že pro příští zápas bude již plně připraven., Dále v 55.minutě střídal Jumbo Honzu P., který se uvedl v prvním zápase 2 góly, co víc si od útočníka přát. V 60.minutě vystřídal Míra Kodet Tomáše a v 75.minutě Jára K. Dana. Celý zbytek poločasu se dohrál pod naší taktovkou, a v klidu se dokráčelo k 2. výhře v sezóně.
Aniž bych chtěl snižovat jakkoli kvality soupeře, bylo povinností v tomto zápase vyhrát. Přesto se domácí tým Mníšku prezentoval sympatickým bojovným výkonem, který podpořil agresivitou na hraně pravidel, což k fotbalu patří.
V dalším kole přivítáme na domácím trávníku v sobotu od 15:00 béčko Bílého kostela a tímto zveme všechny naše fanoušky na toto utkání a věříme, že nás přijdou podpořit v boji o další 3 body.
Závěrem si dovolím pozvat všechny naše fanoušky tuto sobotu na historický okamžik, kdy od 10:00 na našem hřišti sehrají první soutěžní zápas naši nově založení mladší žáčci. Soupeřem jim bude tým z Chotyně.