23042011_Osecná - SK Žibřidice

23042011_Osecná

Work > R2011

ŽIBŘIDICE - OSEČNÁ  2:3(2:1)
PLNÝ DŮM - v krásném letním počasí se na zápas s Osečnou přišlo podívat spoustu diváků, škoda jen, že se nám nepodařilo favorita obrat
o body…
o body…
Úvod zápasu nám vyšel nad očekávání dobře a již v páté minutě jsme šli do vedení, když se prosadil Danny1:0.
Svého soupeře jsme tím evidentně zaskočili, tohoto jsme dokázali využít
a v 19. minutě se radovali podruhé, když z trestného kopu přesně mířil
a v 19. minutě se radovali podruhé, když z trestného kopu přesně mířil Jaroslav Folprecht2:0. Bohužel, naše radost netrvala dlouho - ve 25. minutě jsme hráčům Osečné věnovali gól, JAK JE JIŽ NAŠÍM ,,DOBRÝM‘‘ ZVYKEM2:1. Tímto výsledkem skončil i poločas. Na začátku druhé půle nastřelil Vojta břevno, z následné protiakce a zmatcích v našem vápně Osečná vyrovnala na 2:2(50. minuta).
Poté měli hráči Osečné míč na kopačkách častěji, čehož využili v 72.minutě, kdy dokonali obrat a zvýšili na konečných
Poté měli hráči Osečné míč na kopačkách častěji, čehož využili v 72.minutě, kdy dokonali obrat a zvýšili na konečných 2:3. Chvíli před koncem utekl Danny a šel sám na brankáře, ale přestřelil L