22092012_Branzez

Work > R2012

ŽIBŘIDICE BRANŽEŽ  8:0 (3:0)           22.09.2012
15“ a 77“ Danny, 24“ Fery, 33“ Dave (pen.), 70“ Peří, 79“ Pepa, 85“ vlastní a 85“ Tomáš

V sobotu nás čekal na domácím trávníku soupeř ze spodu tabulky, mužstvo z Branžeže. Přes veškeré absence způsobené zraněními jsme do zápasu nastupovali s cílem nepodcenit  soupeře a získat očekávané 3 body.
Do utkání nastoupilo hostující mužstvo pouze v10 hráčích. Již po několika minutách bylo patrné,že je otázkou času, kdy vstřelíme branku.Úvodní gól se nakonec podařilo  vstřelit Dannymu, poté zaúřadoval Fery přesnou střelou a záhy nato byla nařízena penalta, ke které se postavil náš brankář Dave a s přehledem ji proměnil. Nakonec poločas  skončil výsledkem 3:0. Do druhé půle šel náš tým s cílem vylepšit si skóre a nedostat zbytečný gól. Prvních 25minut Branžež statečně odolávala našemu tlaku  a nepustila nás ke vstřelení gólu, ovšem poté se rozjel brankostroj, který skončil na čísle 8. Je pozitivní, že se nám již ve třetím zápase podařilo udržet čisté  konto.
Nyní se již musíme připravit na další kolo, kdy vyjíždíme věli 30.9.2012 do Chrastavy, které máme co vracet za domácí porážku v přípravném zápase před sezónou.  Pokusíme se bojovat o další body (snad se naši marodi dají do příštího týdne dohromady).
Věříme, že diváci jsou potěšeni našim vítězstvím a přijedou nás do nedaleké Chrastavy povzbudit.

Sestava: Dave, - David T.(50 Jarda K.), Bůca, Píďa, Jumbo(46.Tomáš), - Dan, Pepa, David H.(60.Vojta), Peří, Fery - Danny
Rozhodčí: Suchar
Střely na branku: 8:7 + góly
Střely mimo: 10:6