20102012_Vesec

Work > R2012

VESEC ŽIBŘIDICE   5:0 (2:0)          20.10.2012
34“, 39“, 47“, 66“(vlastní) a 84“
V dalším kole vyjelo naše mužstvo do Hlavice, kde hraje domácí zápasy mužstvo Vesce. Bohužel v poslední době  se potýkáme s velkou marodkou, náš tým opět postrádal velké množství hráčů.
Jen posuďte: Milan, Dave, Píďa, Fery, Pepa Č., David H. a malinko předběhnu: během zápasu se zranil Přéma...
Přesto náš tým šel do zápasu s předsevzetím hrát nebojácně a potrápit domácí mužstvo.
V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, kdy se domácí mužstvo spoléhalo na nakopávané míče. Nás občas trápila přesnost přihrávek, ale přesto se nám podařilo dostat  do několika šancí, které však nikdo z našich hráčů nevyužil, či domácí zachránilo břevno po krásné střele Bůci ze 30 metrů. Bohužel dnes neměl  svůj den náš náhradní gólman Cigi, kdy dostal 2 laciné góly v závěru poločasu, po čemž ho trenér vystřídal a do branky šel David Vávra. Nutno podotknout, že toto se může stát každému, ale vzpomeňme na zápas ve Stráži, kde chytal skvěle a svým výkonem nás podržel.
O poločase byl navíc střídán Přéma pro zranění kolena, na hřiště nastoupil Jarda K. Do druhé půle jsme šli s cílem ještě zdramatizovat utkání, nicméně záhy po zahájení druhého poločasu náš tým obdržel 3.branku po centrovaném balónu. A bylo jasné, že je po zápase. Celý druhý poločas se přesto hrál vyrovnaný fotbal ve velké  mlze, s útočnými akcemi na obou stranách, ovšem góly střílelo pouze domácí mužstvo - tedy až na náš nešťastný vlastní gól. Náš tým naopak nedokázal proměnit ani samostatný únik na brankáře, takže je jasné že pokud nedáme gól, nemůže vyhrát. Konečné skóre 5:0 je asi kruté, ale pokud kritika brankáře, tak je třeba výrazně kritizovat naše ofenzivní řady, kdy nejsme schopni vsítit branku ani z jednoznačných příležitostí. Naše mužstvo opět dostalo lekci z efektivity střelby, kdy na střely to byl  vyrovnaný zápas, ovšem na góly vyzněl jasně pro domácí.
musíme zapracovat na naší střelbě a finální fázi, v posledních zápasech nás žádný tým nepřehrál, ba naopak, ale bez gólů se nevyhrává.
Přesto děkujeme celému týmu za statečný výkon, v této soutěži by měl každý tým problém, pokud by mu chybělo 5 hráčů ze základní sestavy.
Věříme, že se někteří marodi dají dohromady, a příští sobotu 27.10.2012 od 14:30 budou moci nastoupit v domácím zápase proti Vratislavicím B. Snad konečně zlomíme naši střeleckou nemohoucnost…
Věříme, že naši fandové na nás nezanevřou a přijdou se podívat na sobotní utkání, kdy se pokusíme konečně střelecky probudit.

Sestava: Cigi(40. Bufon), - David T., Honza, Pepa, Peří Dan, Přéma(45.Jarda K.), Bůca, Tomáš, -  Jarda F.(68.Jarda Karban), Danny
Rozhodčí: Špecián

Střely na branku: 6:9 (3:4) + góly
Střely mimo: 7:6 (3:4)
Rohy: 8:4 (7:4)
Fauly: 10:4 (6:0)