20052012_Vratislavice - SK Žibřidice

20052012_Vratislavice

Work > R2012

VRATISLAVICE B - ŽIBŘIDICE  3:1 (1:1)      20.05.2012              Foto ze zápasu
43“, 56“ a 88“ - 17“ Píďa (pen.)
V dalším jarním kole jsme nastoupili proti Vratislavicím B. Do utkání jsme vstupovali s vírou ve vlastní síly a odhodláním dosáhnout dalšího vítězného utkání.
Nakonec to byl zápas dvou naprosto odlišných poločasů. V první půli naši kluci Vratislavické přímo válcovali, ovšem z našeho drtivého tlaku padla v první půli pouze jedna branka z penalty. Dalších "x" šancí, zůstalo nevyužito-trefili jsme tyč, břevno... zkrátka střelecká nemohoucnost našich hráčů!!!
A jak to bývá, pořekadlo nedáš-dostaneš bylo naplněno 2 minuty před koncem poločasu, kdy střela z ničeho skončila v naší síti. :( 1.půle byla festivalem zahozených šancí našich kluků, kdy bylo na hřišti jediné mužstvo - to naše, ovšem nakonec půle skončila 1:1 když náš tým obdržel gól do šatny z "ničeho", kdyby byl ovšem stav 5:0 pro nás, nikdo by se nedivil.A druhá půle? Raději pomlčet, celé mužstvo zápas vypustilo a přestalo bojovat, a nakonec z toho byla naše porážka 3:1. Opravdu není co komentovat z druhé půle, snad že se nám podařilo sice 5 minut před koncem vyrovnat 2:2, ovšem gól nebyl uznán pro údajný ofsajd, který viděl jen pomezní rozhodčí, což potvrdil i trenér domácích. Ovšem je třeba říci, že hlavní rozhodčí pískal naprosto s přehledem a výborně...více takových rozhodčích!!
Závěrem: co se stalo s naším týmem v druhé půli? Zárodek byl o poločase, což si většina týmu na po zápasovém hodnocení kde jinde nežli v oblíbené hospůdce v Žibřidicích vyříkala, a věříme že si každý odnesl ponaučení a propříště se bude vyvarovat naprosto zbytečných chyb včetně trenéra, který taktéž některé věci nezvládl ...Tyto záležitosti jak jistě pochopíte, zůstanou v kabině.
Nakonec chceme pozvat naše skvělé fanoušky na sobotní utkání sžeží (26.5.2012 od 17hod.), kdy budou chtít všichni naši hráči odčinit tuto úplně zbytečnou porážku
Sestava: Dave, Pepa, Přéma, Jumbo, Milan, Píďa, Bůca, Vojta(72.David T.), Dan, Fery, Danny(89.Patrik)
Rozhodčí: Svinka, Kozák P., Macháček
Střely na branku: 4:12 + góly
Střely mimo: 9:8