18102014_Cesky_Dub

Work > Rok 2014

ŽIBŘIDICE – ČESKÝ DUB    4:1 (2:0)     18.10.2014
22“, 40“ a 82“ Danny, 77“ Peří – 58“
Tak máme za sebou další podzimní kolo. Po dvou venkovních porážkách hrál náš celek na domácím trávníku s Českým Dubem. Jednalo se o poslední zápas na doma v podzimní části soutěže. Do utkání se šlo samozřejmě s cílem zvítězit, odčinit poslední porážku a udržet domácí 100% bilanci výher. Bohužel tentokráte bylo více absencí, kdy nám chyběl Lukáš, Jumbo, Jandys, Kochy, Milan a Čáp.
Od úvodu zápasu náš tým soupeře přehrával, již v 1.minutě se dostal do slibné pozice Mára a jeho hlavička zaváněla gólem, ale šla těsně vedle. Dařilo se nám držet balón a dostávat míče za soupeřovu obranu na naše útočníky. Byť několik tutovek zůstalo nevyužito, přesto se nám podařilo v první půli vstřelit 2 góly, kdy se o obě trefy do soupeřovy sítě postaral Danny.
Začátek druhé půle byl chvilku aktivnější soupeř z čehož bylo snížení skóre na 2:1. Poté trenér oživil sestavu, kdy Kůču střídal Tomáš. Ovšem náš tým zůstal nadále aktivní a snažil se o navýšení skóre, což se nakonec podařilo Peřímu. Navíc záhy poté hostující hráč obdržel červenou kartu a bylo jasné, že musíme výhru již udržet. V závěru zápasu přišla nejhezčí akce celého utkání, kdy se po rychlé kombinaci dostal balón na Bůcu, který přesným centrem našel Dannyho, který hlavou dovršil hattrick v dnešním zápase. V závěru se podíval na hřiště ještě Jára, a málem se mu podařilo skórovat. Zápas nakonec skončil naším jednoznačným a zaslouženým vítězstvím 4:1. Dnes to byl od všech výborný výkon, poslední porážky jsou zapomenuty a klukům děkuji za příkladnou bojovnost. A teď se již můžeme připravovat na poslední podzimní kolo, kdy zajíždíme v sobotu 25.10. do Vesce. Čeká nás velmi náročný zápas a věříme, že nás přijedou opět podpořit naši věrní fanoušci.

Sestava: Tomáš -  Dan, Píďa, Pepa, Bůca(84. Jarda) – Kůča(60. Tomáš), Aleš, Fery, Péřa – Danny, Peří
Čk: 0:1 (81“)

Dodatek k žáčkům: starší žáky čekal v sobotu na domácím hřišti tým z Jablonného a byť náš celek po půli vedl 1:0, nakonec hostující tým v druhé půli zápas otočil a zvítězil 3:1.
Mladší žáky čekal v neděli souboj v Ruprechticích, odkud si nakonec po bojovném výkonu celého týmu odvážíme 1 bod za remizu 2:2, kdy za nás skóroval Dan Bušta a Matěj Vrána. A tak již v třetím zápase v řadě ná