Work > Rok 2014

ŽIBŘIDICE CHRASTAVA B   1:5 (0:1)     17.05.2014
 70“ Pepa
41“, 63“, 71“, 83“, 87“

Tuto sobotu nás čekalo na našem trávníku velmi důležité utkání, neb přímý souboj o 3 místo tabulky s Chrastavským béčkem. Tentokráte nám scházel pouze Meny, Peky a Čáp. Celý zápas se hrál na podmáčeném trávníku, který skrápěl vytrvalý déšť. Náš tým nastoupil v rozestavení 4-5-1, vědom si síly protivníka. Úvod zápasu byl z obou stran opatrný, hrálo se převážně mezi šestnáctkami. Postupně však získávalo více ze hry hostující mužstvo, které nakonec vsítilo před koncem první půle... gól. I náš tým se dostal několikrát do zakončení, ovšem gólem to bohužel neskončilo.
Do druhé půle šel náš tým s odhodláním vývoj zápasu zvrátit v náš prospěch, sestava byla přeskupena na 4-4-2, Danny byl v první půli v útoku moc osamocen. Ovšem hostům se podařilo vsítit druhý gól. Přesto se náš tým nevzdával a nadále bojoval a nakonec i vstřelil gól, kdy do hostující sítě zavěsil Pepa K. Ovšem záhy nato hostující hráč dalekonosnou střelou z přímého kopu vstřelil gól do naší sítě. V reakci nato, trenér výrazně otevřel hru, kdy náš tým začal hrát systémem 3-4-3, ovšem nebylo nám to nic platné, naopak z rychlých brejků hostující tým přidal do naší sítě další 2 branky. A tak nakonec zápas skončil naší porážkou 5:1. Chrastavským gratulujeme, jejich výhra byla zasloužená, hostující tým nás přehrál. Zvláště dynamika některých hostujících hráčů nám dělala velké problémy. A pak to byla od hostujícího týmu lekce v produktivitě, náš tým potřebuje moc šancí a střel na vstřelení gólu.
A tak se nám bohužel nepodařilo postoupit na 3.místo tabulky a možná šance na baráž o postup se nám rozplynula. Zklamání velké, zvláště pro trenéra, který měl problém to zkousnout...
Nyní je třeba dohrát sezónu se ctí a v posledních 2 kolech uhájit alespoň 4. příčku v tabulce.
V příštím kole se utkáme s CAMELEM Jablonec, kdy se zápas odehraje na umělém trávníku v Doubí.

Sestava: Dave -  David(77. Jumbo), Kochy, Píďa, Bůca(71. Honza) Kůča(55. Tomáš), Péřa, Pepa, Fery, Dan Danny

Rozhodčí: Popelář