16092012_StrazB

Work > R2012

STRÁŽ NAD NISOU B - ŽIBŘIDICE  0:2 (0:1)         16.09.2012
22“ Pepa Č., 85“ Pepa
K 5.zápasu zavítalo naše mužstvo na půdu Strážského béčka, které krom kontumační prohry v 1.kole vše vyhrálo. Opět jsme nebyli v plném složení z důvodu zranění, nemoci a plnění pracovních povinností.
Tím pádem byla postihnuta i naše základní sestava, kdy v brance nastupoval Cigi a v útoku Peří. Naopak na lavičce zůstala stálice základní sestavy v posledním roce Dan, a doufáme že zabojuje  zpět o místo v základní sestavě.
Od úvodu zápasu bylo patrné, že proti nám nastoupil velmi kvalitní soupeř s celoplošnou hrou, kdy nám nenechal ani píď trávníku zadarmo. Naše mužstvo se zvláště v první půli potýkalo s přesností přihrávek. I přesto se nám podařilo vstřelit úvodní gól, kdy po našem útoku neomylně doprostřed brány skóroval podruhé v řadě Pepa Č., jak jinak "šourákem".
V závěru první půle se nám podařilo přežít jedinou vyloženou šanci domácích za celý zápas.
Do druhé půle náš tým nastoupil beze změn, s touhou udržet jednobrankové vedení. Částečně nám to umožnil domácí obránce, který byl za svoji nedisciplovanost vě vyloučen. I přesto se domácí hráči nevzdali, a nadále byla jejich zjevná snaha o vyrovnání i díky hře na maximální riziko. Domácí tým měl ovšem velké problémy s disciplínou,  kdy nechal rozehrát výborně pískajícího rozhodčího Pelikána karetní mariáš, v převážné většině za řeči či fauly z frustrace. Ovšem náš tým  pozorně bránil, a krom mnoha rohů a standartních situací soupeře k ničemu nepustil. Naopak se nám dařilo přecházet do rychlých protiútoků, několik našich šancí zůstalo nevyužito. A mnoho dalších zůstalo v ofsajdové pasti domácích, kteří to mají výborně nacvičené. Zde to neměl jednoduché Peří, který hrál na netradičním  postu, ale obstál se ctí. Nakonec se nám podařilo vsítit druhou uklidňující branku až 5 minut před koncem po individuální akci našeho kapitána Pepana. Velkou jistotou po celý zápas byl náš náhradní gólman, kterého musíme pochválit za bezchybný výkon. Nakonec naše mužstvo dokráčelo, spíše vydřelo velmi cenné vítězství 2:0.
Byť se budeme opakovat, ale velký dík patří celému mužstvu za jejich obětavý a maximálně bojovný výkon. Sice nikdy nevyzdvihujeme jedince, tentokráte zmíním jedno jméno: Tomáš,  který odehrál do střídání výborný zápas. Takto se bojuje o základní místo v sestavě, roste zde velká konkurence Peřímu na jeho postu.
I přes velmi cenné vítězství je třeba zůstat při zemi, našlo by se dnes mnoho věcí na zlepšování, ale to si již necháme na trénink.
Na závěr děkujeme opět našim skvělým fanouškům za jejich podporu i na venkovním zápase a tímto je zveme v 22.9.2012 od 15 hodin na naše hřiště, kde přivítáme  mužstvo z Branžeže.
Uděláme opět vše pro další vítězství, a pokusíme se nadále bavit diváky naší hrou
Sestava: Cigi - David T., Přéma, Píďa, Bůca - Pepa, Pepa Č., Honza(88.Jarda Karban), Tomáš(77.Dan) Fery - Peří(86. Jarda K.)
Rozhodčí: Pelikán, Bohata, Pavlů
Střely na branku: 6:5 + góly
Střely mimo: 11:7