16052015_Český Dub - SK Žibřidice

16052015_Český Dub

Work > Rok2015j

ČESKÝ DUB - ŽIBŘIDICE                0:5 (0:4)                                                    16.05.2015

1“, 13“, 42“ a 55“ Danny, 22“ Patrik

V sobotu nás čekal další zápas, tentokráte v Českém Dubu, kdy se zápas hrál na hřišti v Bohumilči. Na soupisce nám chyběl Kochy, Jára a Dominik, na lavičce začal Meny. Navíc Jára se tento den stal opět šťastným tatínkem, kdy se mu narodil malý fotbalista Kubíček. J Járo moc gratulujeme.
Začátek zápasu nám náramně vyšel, kdy se dostal do samostatného úniku Danny a tentokráte v koncovce nezaváhal. Tento gól víceméně určil ráz zápasu, nám se dařilo dostávat do rychlých přečíslení domácí obrany, naopak domácím se nedařilo prodrat naším obranou. A tak v první půli přidali další gól Danny, Patrik a před koncem první půle dokonal hattrick Danny. Poločas nakonec skončil naším vedením v poměru 4:0. V poločase hráče obou týmů zajímal spíše průběžný stav hokeje našich s Kanadou, nežli samotný fotbal.  J
Brzy po zahájení druhé půle přidal pátý gól opět Danny. A pak se utkání již dohrálo ve velmi poklidném tempu. Domácí tým naši obranu víceméně neprověřil, za celý zápas vystřelil na naši branku pouze 2x, kdežto několik dalších našich šancí zůstalo nevyužito. Ale jak jsem zmínil, utkání se dohrálo již v klidu, to i na tréninku se kluci víc nadřou.  J
K dnešní pohodové výhře klukům gratulujeme a zvláště Dannymu za jeho 4 góly v domácí síti.
V příštím kole nás čeká utkání roku, kdy naše hřiště přijede tým z Vesce. Jedná se o přímý souboj prvního s druhým, co více si může divák přát. Věříme, že nás přijdete podpořit v hojném počtu a svými hlasivkami poženete kluky za vítězstvím.
Všechny naše fanoušky tímto zveme příští sobotu 23.5. v 15:00 do Žibřidic.

Sestava: Dave -  Dan, Přéma (45.Meny), Píďa, David (68.Bůca) – Tomáš, Patrik, Fery, Kůča – Pepa, Danny

Rozhodčí: Kverka

Střely na branku: 2:6(2:3) + góly

Střely mimo: 2:3(1:1)

Rohy: 1:2(1:1)

Fauly: 9:11(3:8)

Žk: 1:0

Ještě k žáčkům: mladší žáky čekal v sobotu na našem hřišti zápas s Chrastavou. A náš tým dosáhl historického výsledku, kdy se našim žákům podařilo zvítězit v poměru 10:0. Moc gratulujeme a tleskáme. J
Starší žáky čekalo poslední utkání na domácím hřišti se Stráží pod Ralskem a po velké bitvě nakonec odjíždělo spokojenější hostující mužstvo po výhře 5:3. I tak kluci děkujeme za statečný výkon.