14102012_Camel

Work > R2012

ŽIBŘIDICE CAMEL  JABLONEC  1:1 (0:0)        13.10.2012
51“Danny -  59“
V sobotu nás čekalo na domácím hřišti mužstvo CAMELU z Jablonce, pro nás velká neznámá, neboť se jedná o nový  tým v soutěži. Dle výsledků tohoto mužstva se dalo vyčíst, že se bude jednat o kvalitní fotbalový tým, což se na hřišti ukázalo.
Náš tým vstupoval do zápasu s předsevzetím odčinit porážku z derby v minulém týdnu.
Bohužel se stále potýkáme se zraněními, chybělo opět několik hráčů: Milan P., Jarda F., Leoš P., David T., David H.
Na základě toho opět trenér přeházel sestavu, a náš tým nastoupil v úplně novém složení a rozestavení.
Do začátku zápasu náš tým vstoupil s cílem být aktivní a kontrolovat hru, což se nám dařilo v prvních 20 minutách. Poté malinko převzal výborně hrající a běhavý soupeř iniciativu a ohrozil nás několika střelami ze střední vzdálenosti. Přesto se odehrával velmi vyrovnaný poločas, kdy každý tým měl po 1 vyložené šanci. Tu naši zahodil  Pepa K., který se dostal na penaltě k zakončení, ovšem měl to na svoji slabší levou nohu a přestřelil bránu.
A tak se odcházelo do kabin za stavu 0:0. O poločase došlo k menším změnám v rozestavení včetně vystřídání Bůci, který nedodržel životosprávu před zápasem  a musel být pro nevolnost střídán.
Od úvodu druhé půle náš tým na soupeře vlétl, a na hostující branku se valil jeden útok za druhým. Výsledkem byla vstřelená branka Dannyho, kdy jak jinak šel sám na brankáře a  tentokráte s přehledem zakončil přízemní střelou podél brankáře. Bohužel to byl jediný gól, který se nám podařilo z územní převahy v prvních 25 minutách druhé půle vstřelit. Naopak soupeř se z ojedinělého útoku dostal po nešťastném zásahu naší obrany k míči a jejich nejlepší střelec nekompromisně zavěsil pod víko. Tím  se podařilo soupeři vrátit zpět do hry, a do konce zápasu se hrál vyrovnaný fotbal.
Nakonec utkání skončilo remizou 1:1. Ale diváci určitě nelitují, neboť se hrál na našem hřišti výborný fotbal, zásluhou obou mužstev.
Jinak je ještě třeba vyzdvihnout naše "mládí", Tomáše s Danem, takto si trenér představuje boj o základní sestavu - věříme že neusnou na vavřínech a budou mít snahu  se nadále zlepšovat. Ovšem je třeba dodat, že celé mužstvo odehrálo výborný zápas, a každý z hráčů, který byl na hřišti podal výborný výkon, krom zmiňovaného Bůci. Nakonec malinko kritiky, vždy se najde něco špatného: škoda, že si někteří nenechají na hřišti poradit od zkušenějších a naopak se rozčilují,  trocha pokory by jim prospěla.
Závěrem chceme pozvat naše věrné fanoušky na příští zápas, který odehrajeme v sobotu  20.10.2012 od 15hodin v Hlavicích s mužstvem Vesce.
Sestava: Dave, - Honza, Přéma, Pepa, Peří Dan, Fery, Bůca(45. Jumbo), Tomáš, -  Pepa Č. (82.Jarda K.), Danny
Rozhodčí: Pelikán
Střely na branku: 6:8 (1:6) + góly
Střely mimo: 14:9 (8:5)
Rohy: 4:6 (0:2)
Fauly: 9:8 (4:5)