Work > Rok 2014

ŽIBŘIDICE HLAVICE    2:0 (2:0)      13.09.2014
19“Fery, 39“ Danny
Tak tu máme opět komentář k sobotnímu utkání.
V dalším kole odehrál náš celek utkání na domácím trávníku s Hlavicí. Dle průběžné tabulky bylo jasné, že jsme favoritem zápasu a je naší povinností zvítězit, neb hostující celek ještě nezískal v soutěži ani bod.
Od začátku zápasu bylo patrné, že soupeř přijel s defenzivní taktikou a snahou o rychlé protiútoky. Iniciativa i míč byl převážně na našich kopačkách, a z naší herní převahy se nám podařilo vytěžit v prvním poločase 2 b ranky, kdy nejprve rozvlnil hostující síť Franta a chvilku před koncem první půle skóroval Danny.
Do druhé půle vystřídal trenér 2 hráče, kdy místo Lukáše nastoupil Tomáš a Bůcu nahradil Kochy. Hned v úvodu druhé půle se nám naskytla šance zvýšit vedení, kdy byl nařízen pokutový kop po faulu na Honzu P., ale tomu se bohužel penaltu nepodařilo proměnit, kdy jeho střelu brankář vyrazil na břevno a z následné dorážky Honza opět trefil břevno. Bohužel se nám v tomto zápase nedařila plně kombinace, zvláště finální fáze byla plná nepřesností a opět nám selhala koncovka. Naopak hostující celek srdnatě bojoval a snažil se nás ohrožovat nakopávanými balóny. Ovšem jestli nám něco doposud dobře funguje, tak je to obraná hra, kdy soupeře pouštíme k minimu šancí. Postupně ještě do druhé půle naskočil  Jumbo, Jára a na poslední minutu hry Čáp. V druhé půli se nám již nepodařilo vstřelit branku a tak utkání dospělo k naší výhře v poměru 2:0.
Je potřeba pogratulovat soupeři za houževnatý a bojovný výkon, nedaroval nám toto utkání zadarmo. Navíc bych rád poděkoval Hlavickým za férový přístup k utkání, hrálo se velmi slušně bez zbytečných emocí.
V příštím kole zavítáme v sobotu do Chotyně, kde se budeme snažit navázat na vítěznou šňůru bez ztráty bodu, ale všichni víme, že nás nebude čekat jednoduchý zápas.
Sestava: Tomáš M. -  Dan,Píďa, Pepa, Bůca(45.Kochy) Luky(45. Tomáš), Péřa, Aleš(67.Jumbo) Fery,  Peří (89. Čáp) -  Danny (85. Jarda)
Žk: 1:1
A jako vždy dodatek k žáčkům, tým starších žáků srdnatě bojoval v Libchavě, a prohrál těsným výsledkem 2:1.
Dnes dopoledne odehrálo soutěžní utkání i naše mužstvo mladších žáků, kdy k nám zavítal tým z Krásné Studánky. Byť náš tým prohrál 7.2, tak skóre neodpovídá vývoji zápasu, byl to zatím náš nejlepší výkon v soutěži a naše děti se nemají za co stydět. Věříme, že časem se dočkáme i výhry, pokud budou naši žáčci takto pokračovat.