12062013_Machnin

Work > R2013

ŽIBŘIDICE  - MACHNÍN  1:3 (1:2)         12.06.2013
13“ Kochy  -  15“, 38“ a 88“
Ve středu nás čekalo poslední utkání sezóny. Jednalo se o odložený zápas s Machnínem. Bohužel nám tento den chyběla třetina základní sestavy.
Zápas se již konečně odehrával na regulérním suchém hřišti. I přes absence několika hráčů jsme šli do zápasu s cílem ukončit sezónu vítězně.
Od úvodu zápasu jsme se chopili iniciativy a soupeře přehrávali ve středu zálohy, a dostávali se do zakončení, bohužel šance Jardy K. se nepodařilo proměnit. Přesto se náš tým ujal vedení po rohovém kopu, kdy zmatky v hostující obraně využil Kochy. Bohužel záhy nato soupeř z Machnína vyrovnal po trestném kopu, kdy náš brankář Cigi neudržel balón a následná dorážka byla již jednoduchým soustem pro hostujícího hráče.  I přes naši herní převahu nakonec skóroval soupeř, který se dostal do vedení  po rohovém kopu. A tak se nakonec odcházelo do kabin za stavu 2:1 pro hostující mužstvo.
Do druhé půle nastoupil náš tým s odhodláním zvrátit výsledek. Druhá půle byla zvláště o dobývání hostující branky, kdy se soupeř z Machnína soustředil především na kvalitní defenzivu. Zkoušeli jsme všechno možné, do zápasu naskočil i Pepa Kopecký s nedoléčenou zlomeninou, Kochy hrál posledního a Peří byl vysunut do zálohy. Ovšem finální fáze nám nevycházela, a náš tým se dostal pouze ke střelám ze střední vzdálenosti. Nakonec jsme hráli na maximální riziko, čehož hostující mužstvo využilo v posledních minutách, když využilo rychlý protiútok. Zápas nakonec skončil vítězstvím Machnína 3.1.
Po závěrečném kole soutěže tato porážka štve o to víc, neboť pokud by náš tým zvítězil, skončil by v tabulce na třetím místě o skóre a v jarní části sezóny dokonce na 1.místě.
Věříme, že se nám v příští sezóně podaří navázat na to dobré, vyhneme se výpadkům a pokusíme se naše věrné diváky bavit fotbalem a výsledky, jak jinak nežli co nejvíce vítězstvími.
Sestava: Cigi -  David T., Peří, Honza, Bůca – Dan, Píďa, Kochy, Kuba – Fery – Jarda K.(55.Pepa)
Rozhodčí: Kozák L.
Střely na branku: 8:3(2:2) + góly
Střely mimo: 11:5(7:1)
Rohy: 6:5(4:3)
Fauly: 7:9(3:3)