HRÁDEK C - ŽIBŘIDICE    4:1 (2:0)     11.10.2014
31“,35“, 63“ a 81“
50“ Danny

V sobotu náš tým hrál v nedalekém Hrádku nad Nisou, s bývalým týmem Václavic, nyní pod hlavičkou Hrádek "C". Bohužel trenér tentokráte postrádal hned 3 fotbalisty ze základu: Feryho, Bůca a Kůču.
Úvod zápasu nám skvěle vyšel kdy již v druhé minutě skóroval Lukáš, ovšem gól nakonec rozhodčí odvolal, neb domácí trenér v roli pomezního viděl ofsajd. Domácí tým hrál ze zabezpečené obrany s jediným útočníkem a hrozil nám hlavně z brejků. Zároveň velké problémy nám dělal domácí střední záložník, kterého nebylo jednoduché odstavit od balónu. Nám se naopak nedařilo hrát do plných a mnoho akcí končilo nepřesností. Okolo 30.minuty přišla pro nás pohroma, kdy domácí tým během 5 minut vstřelil 2 góly. A když v závěru půle zůstala neproměněna naše šance Lukášem, šlo se do kabin za stavu 2:0 pro domácí tým z Hrádku.
Do druhé půle nastoupil náš celek výborně, brzy se nám podařilo snížit Dannym. I nadále se nám dařilo domácí přehrávat, ale další gól z toho nebyl.  Trenér se střídáním snažil oživit hru, ale domácím se podařilo po rychlém protiútoku a chybě naší obrany včetně gólmana zvýšit vedení na 3:1 Poté přišlo zranění střídajícího Milana a chvíli na to 4.obdržený gól v naší síti.
A tak zápas skončil zaslouženou výhrou domácího Hrádku v poměru 4:1. Tentokráte na nás platila zkušenost "starých", ale vynikajících matadorů z domácího celku.
Naopak u nás není co chválit, nejhorší výkon v sezóně, takhle se nehraje o body, u mnoha hráčů chyběla bojovnost a chuť se porvat o výsledek. Věříme, že se z této porážky poučíme, vrátíme se na zem a začneme opět bojovat a bavit se fotbalem.
V příštím týdnu nás čeká další těžký soupeř, v sobotu 18.10. od 15:00 přivítáme na domácím trávníku Český Dub. Bude to náš poslední domácí zápas v podzimní části soutěže a věříme, že nás přijdou naši fandové podpořit v boji o další 3 body a uchování domácí neporazitelnosti.

Žk: 0:0

Ještě k žáčkům: tým mladších žáků na domácím trávníku porazil tým ze Stráže nad Nisou 7:3, zvláště díky první půli, kterou vyhrál 6:0. Gratulujeme. Starší žáky čekal zápas v Dubici, kde po ve vyrovnaném zápase po boji prohrál náš tým 4:2.
31“,35“, 63“ a 81“   50“ Danny

Sestava: Tomáš M. -  Dan, Píďa, Pepa, Kochy(60.Milan 72.Jandys) Danny, Péřa, Aleš(83.Čáp), Tomáš(70. Jumbo) Luky(83.Jarda) Peří

Střely na branku: 3:9(1:6) + góly