11062011_Doubi

Work > R2011

ŽIBŘIDICE - DOUBÍ B   2:3(0:0)
80“ Kopecký Josef, 90“ Vávra Daniel - 60“, 65“, 67“
POSLEDNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS - jsme chtěli vyhrát a důstojně se tak rozloučit s našimi fanoušky. Bohužel ani nám se nevyhnuly zdravotní potíže některých hráčů a opět jsme museli míchat se sestavou - do obrany musel nastoupit i brankář (naštěstí máme Bufona, který ho zastoupil a ukázal se ve velmi dobrém světle). První poločas nepřinesl moc vzruchu - hráči Boubí si vytvořili dvě větší šance, ale ty zlikvidoval Bufon. Naši hráči si do poločasu nedokázali vytvořit nic, i když soupeř dohrával poločas o deseti -  zranil se jim hráč a přijeli jen v 11. Poločas skončil smírně 0:0. Po poločase se zranil Peřina David - toho nahradil Moravec Jiří, ale moc toho nestihl a musel pro zranění také odstoupit. Vůběhu hry šli  hosté až do 3 brankového vedení a zápas se zdál být ztracený. Jenže se nám podařilo ke konci utkání snížit a po té vstřelit i kontaktní gól. Žádný hektický závěr se bohužel nekonal i díky sudímu, který nepochopitelně ukončil utkání o 5 minut dříve, což malinko poskvrnilo jinak jeho dobrý výkon.