10112012_Rozstani

Work > R2012

ŽIBŘIDICE CHOTYNĚ  5:1 (4:0)          10.11.2012
19“ Tomáš, 8“ a 20“ Bůca, 27“ a 49“ Danny 61“
V posledním zápase podzimní části sezóny přijelo na naše hřiště mužstvo  z Chotyně. Do utkání šel náš tým s cílem rozhodnout v prvním poločase, neboť  bylo jasné, že nám budou po středečním těžkém zápase docházet síly.
Cíl se nám podařilo beze zbytku splnit, když první poločas naše mužstvo vyhrálo 4:0.
Od začátku zápasu bylo patrné, že fotbalová kvalita je na naší straně. Velmi brzy se nám podařilo vstřelit gól po krásné kombinační akci, kdy zakončoval Bůca. I nadále  se nám dařilo přehrávat soupeře, kdy další góly přidal Tomáš J., Danny a opět Bůca.
Zbytek první půle náš tým nadále dominoval, a soupeře k téměř ničemu nepustil, ovšem další vyložené šance se nám již nepodařilo využít.
Bohužel se stala velmi nepříjemná věc, kdy v 22.minutě musel být střídán Tomáš Jaček pro problémy se srdcem, byla přivolána rychlá záchranná služba. Tomáš  nakonec skončil na JIP oddělení liberecké nemocnice a všichni mu držíme palce, aby se nejednalo o nic vážného a brzy se uzdravil!!
V druhé půli se snažilo naše mužstvo užít fotbalu a pobavit naše skvělé diváky, hrou se nám to dařilo, góly již tolik ne. Každé mužstvo vstřelilo v druhé půli po jednom gólu, když se za nás trefil svým druhým zásahem Danny, mnoho našich šancí zůstalo nevyužito, škoda, že v tutové šanci nastřelila naše ikona Jarda Karban pouze  břevno. Nakonec zápas skončil našim vítězstvím 5:1.
A pak? No přeci závěrečná po sezóně, ale to si již necháme v kabině.
Tomáše Jačka  by měli zítra (v pondělí) pustit domů, držíme mu palce v jeho brzkém uzdravení!!