10092011_Vesec

Work > R2011

VESEC - ŽIBŘIDICE  5:2 (3:1)     10.9.2011
2“, 13“,15“, 72“,78“ -  27“Píďa(pen.), 60“ Pepa
JAK NA HOUPAČCE: začátek zápasu nám vůbec nevyšel a po třech střelách na naší branku jsme prohrávali 3:0!! Kluci to ale nevzdali a od 20.minuty jsme byly lepším týmem - snížit se nám podařilo v 27.minutě z penalty 3:1. Do konce poločasu jsme si vytvořily ještě několik slibných příležitostí, ale nic z toho nebylo. Druhá půle začala šancemi na obou stranách, ale ani jeden zýmů se neprosadil. V 60.minutě nám svitla naděje, když na rozdíl jediného gólu snížil Pepa 3:2. K vyrovnání nebylo daleko, jenže jsme selhali v koncovce. Domácí se po snížení zatáhli a hráli na brejky - bohužel pro nás jim jeden v 72.minutě vyšel 4:2. Kluci to ještě zkoušeli, ale domácí v 78.minutě definitivně zlomili náš odpor 5:2.
KLUCI ZASLOUŽÍ PODĚKOVÁNÍ ZA TO, ŽE TO ANI ZA STAVU 3:0 PRO DOMÁCÍ NEVZDALI A BOJOVALI - BOHUŽEL TO TENTOKRÁT NEVYŠLO. PODĚKOVÁNÍ ZASLOUŽÍ OPĚT I NAŠI FANOUŠCI. DĚKUJEME!!!