08092012_CeskyDub

Work > R2012

ŽIBŘIDICE ČESKÝ DUB  6:0 (2:0)           08.09.2012
23“ Přéma,  63“ Pepa Č., 38“, 70“, 85“ a 87“ Danny
V sobotu jsme přivítali na domácím hřišti vedoucí tým tabulky z Českého Dubu. Samozřejmě, že naší snahou bylo odčinit debakl z Doubí a hlavně konečně začít střílet góly.
Jak je patrné ze sestavy, opět nastupovala v jiném složení, stále se potýkáme s marodkou, navíc si Peří plnil pracovní povinnosti.
Do utkání vstoupilo lépe hostující mužstvo, které prvních 10 minut bylo na naší půlce, ovšem bez vážnějšího ohrožení naší branky. Postupem času náš tým začal výborně pracovat v poli, kde musíme pochválit naší zálohu, která v dnešním utkání předvedla výborný výkon. Konečně utkání, ve kterém se hrál z naší strany FOTBAL, nikoli nakopávaná.
Zpět k zápasu: celý první poločas to bylo vyrovnané utkání, v 15.minutě hostující mužstvo nevyužilo šanci kdy se dostal hostující hráč před našeho brankáře, ovšem špatně zakončil. Poté se nám podařilo vsítit první branku zápasu z rohového kopu, kdy Přéma zavěsil do sítě po chybě hostujícího brankáře, který podskočil balón na malém vápně. Do poločasu se nám podařilo vsítit ještě jeden gól, když se Danny dostal za obranu soupeře a svoji šanci využil.
Do druhé půle šlo naše mužstvo s odhodláním udržet vedení. Ze začátku druhé půle se hostující mužstvo pustilo s vervou do útočení se snahou o zvrat v utkání. Hostující hráči začali dohrávat souboje, ovšem naše mužstvo se tím nenechalo rozhodit. Naopak Tonda po individuální akci zavěsil do sítě přesnou střelou k tyči. Tímto se nám podařilo zlomit soupeře a poté to již byl náš herní koncert, kdy Danny dalšími 3 góly stanovil konečný stav na 6:0. Nad tímto soupeřem z Českého Dubu je to velmi cenné vítězství a byť tomu výsledek neodpovídá, soupeř odehrál do stavu 3:0 výborné utkání, a přispěl velkou částí k vysoké úrovní dnešního zápasu.
Závěrem musíme pochválit celé mužstvo za jejich výborný výkon. Našlo by se dnes mnoho hráčů, kteří si zaslouží vyzdvihnout, ale hlavně se jednalo o výbornou týmovou hru, chvála patří všem včetně náhradníků. Od všech hráčů to byl ten nejlepší dárek pro trenéra k narozeninám!!!
Zároveň děkujeme našim skvělým fanouškům za podporu a tímto je zveme příští týden v neděli 16.9.2012 do Stráže nad Nisou, kde od 16:30 odehrajeme další mistrovské utkání.

Sestava: Dave, - David T., Přéma(80 Jarda K.), Píďa, Bůca, - Dan, Pepa, Pepa Č.(83.Jarda Karban.), Honza(58.Tomáš), Fery - Danny
Rozhodčí: Zelenay
Střely na branku: 3:6 + góly
Střely mimo: 7:4