Přejít na obsah

06092015_HejniceB

Work > Rok2015p

NAPSALI O NÁS:
 V utkání, které se hrálo v zimě a po celou dobu v dešti, v prvním poločase gól nepadl. I když šance k tomu byly. U domácích se v 23. minutě neujala střela Šorejse, v 35. pak Sýkora nedal z malého vápna. Žibřidice měly tři slibné možnosti, avšak koncovka se tentokrát neukázala být jejich silnou stránkou. Sítě se začaly vlnit až po přestávce. V 52. domácí Zrubec uvolnil Smolu, který byl faulován a sám z penalty nezaváhal – 1:0 pro Hejnice. V 65. dobře zpracoval míč Smola a přesně přihrál Šorejsovi, který nabídnutou šancí nepohrdl – 2:0. Třetí branku domácích přidal v 71. jejich nejagilnější hráč David Smola a čtvrtý úspěch Hejnic zaznamenal utěšenou střelou za hranicí šestnáctky v 80. Sirůček. Čestného úspěchu nováčka ze Žibřidic, jehož hra nebyla tak špatná jak by mohl napovídat výsledek, dosáhl v poslední minutě po rozebrání domácí obrany Danczi – 4:1.