06052015_Mníšek - SK Žibřidice

06052015_Mníšek

Work > Rok2015j

ŽIBŘIDICE – MNÍŠEK           6:0 (4:0)                                                    06.06.2015

16“ a 18“ Fery, 22“ a 28“ Pepa, 53“ Danny, 80“ Patrik

V posledním kole nás na domácím trávníku čekal soupeř z Mníšku. Pro celé Žibřidice a Křížany to byl historický zápas, neboť výhra by Žibřidickým přinesla postup do okresního přeboru.
Od začátku zápasu bylo znát, že naši kluci nic nepodcení, a byť se hrálo v úmorném vedru, celý tým bojoval a šel za vytouženým vítězstvím. Hrálo se pouze na hostující půlce, rozdíl kvalit obou mužstev byl patrný, vždyť hrál první s posledním. Hostující tým se spoléhal pouze na obranu, tu však po 15 minutách překonal Fery dobře umístěnou střelou z hranice šestnáctky. Posléze Fery přidal druhý gól, a poté zaúřadoval náš kapitán Pepa, který přidal další 2 góly.A tak se šlo do kabin za za stavu 4:0.
Druhá půle se již pouze dohrávala, ovšem opět pouze na polovině hostí, kterým dělalo potíže vůbec překonat půlku hřiště. Prostě náš tým koncertoval a bavil diváky fotbalem. V druhé půli vstřelil branku ještě Danny a Patrik, a zůstala neproměněná penalta. Zároveň dal trenér příležitost celé sestavě. Ovšem jedno důležité střídání proběhlo, kdy Jára střídal Pepu a převzal kapitánskou pásku. J A tak nakonec zápas skončil 6:0. A pak? Pak to byl gejzír radosti a oslav!!
A tak se naši věrní fandové mohou příští sezónu těšit na okresní přebor.
Samozřejmě je zde na místě poděkovat všem za jejich nasazení, snahu a pomoc při dosažení historického postupu Žibřidic.
A nyní nás čeká další velká událost, kdy v příštím týdnu na našem hřišti pořádáme velký dětský turnaj. Tímto zveme všechny naše fanoušky i ostatní, přijďte se podívat do Žibřidic v sobotu 13.6. od 10:00.

Sestava: Dave -  David(53.Dan), Přéma(77.Jumbo), Píďa, Bůca(45.Tomáš) – Patrik, Meny, Fery, Kůča – Pepa(67.Jarda), Danny(Čáp)

Rozhodčí: Špecián

Střely na branku: 14:3(9:2) + góly

Střely mimo: 15:1(9:1)

Rohy: 16:2(8:0)

Fauly: 3:4(2:3)