Work > Rok 2014

STRÁŽ NAD NISOU B - ŽIBŘIDICE    3:2 (1:1)   05.10.2014
21“,67“ a 71“
19“ Peří, 61“ Fery

V neděli nás čekal šlágr kola. Náš tým zavítal na hřiště Strážského béčka, kde hrál první s druhým, navíc ani jeden celek doposud neztratil žádný bod.
V prvním poločase byl jednoznačně nebezpečnější náš tým, bohužel se nám podařilo proměnit jen jednu šanci, kdy po samostatném úniku skóroval kdo jiný, než Peří.  Bohužel chvíli nato došlo k nedorozumění ve středu naší obrany a domácí útočník se štěstím srovnal skóre. A poněvadž nám selhala koncovka, kdy se nám nepodařilo proměnit vyložené šance, šlo se do kabin za stavu 1:1.
Do druhé půle vstoupilo aktivněji domácí mužstvo, které výrazně zvýšilo agresivitu a bojovnost. Přesto se nám chvíli po střídání, kdy Aleše nahradil Lukáš a náš tým přešel ke hře na 4-4-2 dostat do vedení, kdy se parádně z 20 metrů trefil Franta. Ovšem opět se nám nepodařilo dlouho udržet vedení a po centru domácí tým srovnal. Chvíli nato se domácí tým dostal do vedení, kdy opět po centru ze standartní situace vstřelil gól.
Poté vystřídal ještě Jumbo zraněného Bůcu a snažili jsme se o vyrovnání. V 75.minutě se rozhodl hrát trenér na 3-4-3, kdy vytáhl do útoku Pepu. Náš tým se snažil o jednoduchou hru, kdy vše hnal nakopávanými míči do hostujícího vápna. Ovšem domácí tým výborně bránil a nedopouštěl se chyb. Přesto se nám podařilo připravit několik slibných příležitostí, kdy zvláště hlavička našeho kapitána málem skončila gólem, ale nakonec se nám nepodařilo skórovat. A tak zápas skončil naší první porážkou v poměru 3:2. Byť by zápasu mnohem více slušela remíza, zůstávají 3 body ve Stráži. Domácí tým byl dnes produktivnější, kdy my můžeme litovat zvláště nevyužitých šancí v první půli.
A tak náš tým ztratil poprvé v 8.kole body, kdy poprvé prohrál. Kdo na tento zápas přišel jistě nelitoval, hrál se velmi zajímavý fotbal, plný nasazení, gólů a i emocí...
V příštím kole zajíždíme k dalšímu těžkému zápasu, kdy hrajeme v sobotu od 16:00 v Hrádku. Tímto zveme všechny naše fanoušky na tento zápas a věříme, že nás přijedou opět podpořit v hojném počtu.

Sestava:
Na lavičce byl připraven Lukáš, Jumbo, Buffon a zraněný Tomáš J.

Rozhodčí: Zaplatílek
Střely na branku
21“,67“ a 71“   19“ Peří, 61“ Fery
Sestava: Tomáš M. -  Dan, Píďa, Pepa, Bůca(68.Jumbo) Kůča, Péřa, Aleš(60.Luky) Fery, Danny - Peří
Střely na branku: 5:7(2:4) + góly
Střely mimo: 4:8(3:5)
Rohy: 2:6(2:1)
Fauly: 22:17(9:7)
Žk: 3:1

Ještě žáčci: tým mladších žáků v sobotu hrál utkání v Chrastavě a poprvé v soutěži zvítězil v poměru 8:2. Kluci a holky skvělé, konečně to přišlo a máte odměnu za vaši bojovnost. Střelci gólů: 4x Dan Bušta, 3x Matěj Vrána, 1x Tomáš Blažek
Tým starších žáků čekal nejlepší tým soutěže Mimoně, a konečných 10:0 pro Mimoňské je nakonec přijatelný výsledek. Výborně se nám navíc prezentují nové posily z Rynoltic a budou jistě velkým přínosem.