03112012_Machnin

Work > R2012

MACHNÍN ŽIBŘIDICE  2:1 (1:1)         03.11.2012
20“ a 62“ 28“ Bůca
Po 14 dnech nás čekalo další soutěžní utkání, tentokrát v Machníně. Jak je již v této  sezóně zvykem, opět nám chybělo několik hráčů pro zranění či plnění pracovních povinností(Fery, Peří, Milan, Jarda F., David H., Cigi).
Celý zápas se hrál velmi kvalitní fotbal s aktivitou obou soupeřů. Úvod zápasu patřil našemu mužstvu, ale několik slibných šancí zůstalo nevyužito. Domácí tým nás  ohrožoval zvláště ze standartních příležitostí, při jedné z nich nás zachránil skvělou robinsonádou Dave, který vytěsnil míč nad břevno. Přesto úvodní  gól zápasu vstřelili domácí, kdy na se na kluzkém terénu nepodařilo zkrotit míč naší obraně včetně brankáře a domácí útočník zavěsil do prázdné branky.  Ovšem náš tým se nevzdal a po standartní situaci vyrovnal hlavou Bůca. Poločas nakonec skončil zaslouženou remisou 1:1.
Do druhé půle šel náš tým s odhodláním zlomit utkání v náš prospěch a s cílem nediskutovat s rozhodčím, kdy nám udělil v první půli 2 žluté karty za diskuze.
V druhé půli se nadále hrálo vyrovnané utkání, kdy naše mužstvo bylo lepším týmem v kombinaci, naopak domácí tým kraloval ve vzduchu, čímž nakonec i zápas rozhodl, kdy skóroval  po rohovém kopu. I přes náš závěrečný tlak se nám nepodařilo využít vypracované šance a nakonec utkání skončilo naší porážkou. I přesto náš tým  podal velmi dobrý a bojovný výkon, pouze ty góly nám nějak nejde vstřelit.
Závěrem musíme zmínit jednu věc: naše vedení se rozhodlo v průběhu soutěže, že nebudeme v komentářích zápasu hodnotit rozhodčí(ani kritizovat, ani chválit), ale po  dnešním výkonu NErozhodčího Šubrta musíme udělat výjimku.
Na začátek naší kritiky je třeba zmínit, že výsledek neovlivnil, ovšem podařilo se mu úplně rozhodit náš tým, který měl po jeho výrocích problém se soustředit  na hru a naprosto náš tým rozhodil.
Dokážeme pominout, že udělal z fotbalu guláš, dokážeme pominout nejednotné posuzování, dokážeme pominout poměr faulů v prvních 30 minutách druhé půle v poměru 1:10.  Nad toto se lze povznést, ale co nedokážeme pochopit a s čím absolutně nesouhlasíme je arogance a hulvátsví rozhodčího. Za celý zápas přitom nebyl rozhodčí nikým z našeho týmu  verbálně osočen. Jeho vysvětlení faulů: 2 žluté karty pro naše hráče, pojmenování našeho hráče magorem a dále řekl pan NErozhodčí, že celý náš tým jsou úchylové... A na závěr po zápase dovršil svou aroganci tím, když mu řekl vedoucí mužstva že mu nepodá ruku, že ho zapíše do zápisu...za nepodání ruky??? A ještě vykřikoval ať si klidně napíšeme dopis na svaz(což nejspíše uděláme)...prostě se choval jako nedotknutelný a hájený pan (NE)ROZHODČÍ, který si může dělat co chce.

Je nám líto, že takto ničí pověst rozhodčích na okrese, víme že svaz bojuje s nedostatkem rozhodčích, a i jiní dělají chyby, stejně jako hráči, ovšem chovají se  jako lidi. Zápas to nevrátí, a zvláště opakuji naši porážku to nezpůsobilo, kdo nedává góly prostě nevyhraje.
Nyní jen budeme doufat, že nám svaz rozhodčího Šubrta na naše zápasy již nikdy nebude delegovat.
Děkujeme celému mužstvu nejen za vynikající bojovný výkon, byť to byla naše porážka, ale zvláště za udržení  nervů a disciplíny vůči rozhodčímu.
Soustřeďme se na závěr sezóny, kdy nás čeká dohrávka s Vratislavicemi, ve středu 7.11.2012 na umělé trávě v Heřmanicích v Podještědí a v sobotu závěrečné utkání podzimu na našem hřišti s týmem Chotyně.
Sestava: Dave, - David T., Přéma(66.Otik), Píďa, Honza, Dan, Pepa, Pepa Č., Tomáš, -  Bůca, Danny
Rozhodčí: Šubrt

Střely na branku: 7:4 (4:2) + góly
Střely mimo: 3:9 (1:6)
Rohy: 8:4 (3:1)
Fauly: 10:16 (5:5)