02052015_Stráž_B - SK Žibřidice

02052015_Stráž_B

Work > Rok2015j

ŽIBŘIDICE – STRÁŽ N.N. B         4:1 (2:0)                                                    02.05.2015

30“ Pepa, 43“ Přéma, 46“ Fery, 68“ Danny - 75“

A máme za sebou přímý souboj o druhou příčku tabulky. V sobotu na naše hřiště přijelo strážské béčko. Soupeř přijel pouze v 11 lidech, kdežto nám scházel pouze Kochy pro zranění.
První půlhodinka byla oboustranně opatrná, hostující tým vycházel ze zabezpečené obrany. Pak však zatáhl po lajně balón Kůča a přesným centrem nalezl našeho kapitána Pepu, který rozvlnil hostující síť. Navíc v závěru první půle po rohovém kopu zavěsil nekompromisní střelou Přéma. A tak se odcházelo do kabin za stavu 2:0 pro nás.
Druhá půle začala úžasně, hned po výkopu se po naší kombinaci dostal k zakončení Fery, který nezaváhal a přesnou střelou k tyči skóroval. Poté začal mít náš celek navrch, a dostával se do slibných příležitostí, kdy jednu z nich proměnil Danny. Hostující tým se však nevzdal, a po rohovém kopu vstřelil gól, kdy nachytal naší obranu v nedbalkách. Poté se nám již podařilo v klidu dokráčet k důležité výhře v poměru 4:1, za zmínku ještě stojí krásná fotbalová kombinace, na jejímž konci byl Bůca, ovšem hostující zachránila tyčka. Dnes to nebyl úplně náš nejlepší výkon, bylo znát, že se hrálo o hodně, některým nevyšel zápas dle představ, ovšem důležité je, že celý tým šel maximální bojovností za výhrou a za to vám kluci moc děkujeme. Nyní se již musíme připravit na příští sobotu, kdy k nám zavítá nebezpečný tým z Hrádku, kterému máme co oplácet za podzimní porážku. A tímto zveme všechny naše fanoušky příští sobotu v 15:00 opět do Žibřidic na zápas s Hrádeckým céčkem.

Sestava: Dave -  Patrik, Přéma, Píďa, David (59.Dan) – Tomáš (41.Dominik), Meny (65.Bůca), Fery, Kůča (80.Jarda) – Pepa, Danny

Rozhodčí: Zaplatílek

Střely na branku: 5:3(3:2) + góly

Střely mimo: 5:3(2:2)

Rohy: 4:3(2:1)

Fauly: 9:10(6:7)

Žk: 0:1

A naši žáčci? Paráda! mladším žákům se podařilo na domácím trávníku porazit tým z čela tabulky MFK Podještědí v poměru 5:4. Naši žáčci si zaslouží velikou pochvalu za svoji bojovnost, neboť již po 10 minutách hostující tým vedl 3:0, ovšem pak nastal veliký obrat na 5:3 a hostujícím se podařilo jen snížit na konečných 5:4.
Moc gratulujeme našim mladším žákům, druhá výhra v řadě, krásný zápas plný bojovnosti a nasazení. Jen tak dál.
V příštím týdnu čeká opět na mladší i starší žáky "anglický týden", kdy hrají ve středu a v neděli, potažmo starší žáci v pátek a sobotu.
Rád bych pozval všechny fandy dětí ve středu od 17:00 na naše hřiště, kdy přivítáme Vesec a v pátek do Dubnice, kde budou hrát starší žáci s Libchavou od 10:00.