02052014_Pencin

Work > Rok 2014

ŽIBŘIDICE PĚNČÍN    0:2 (0:1)      03.05.2014

32“, 90“
Tentokráte se hrál na našem hřišti šlágr kola, druhý s prvním, co více si přát. Našemu týmu šlo o udržení 2.příčky hosté z Pěnčína mohli v případě výhry slavit postup do okresního přeboru.
Bohužel se náš tým musel poprat s velkou absencí: Kochy, Píďa, David T., Fery, Milan P. a Peky, tedy 4 hráči ze základní sestavy...
Na střída čce byli připraveni Čáp a Jarda.
Úvod zápasu vyšel lépe hostujícím, kdy měl Pěnčín balon více na kopačkách, ovšem jejich útočné snažení se nám dařilo eliminovat a nepouštět je k výraznějšímu ohrožení naší branky. Při jednom z našich útoků se však hosté dostali po odkopnutém balónu do brejku, který s přehledem hostující snajpr Mihálik proměnil. Ovšem náš tým se nepoložil, naopak vyrovnal hru a dostal se do 2 vyložených šancí, ovšem zůstalo jen u šancí...A tak první půle skončila poměrem 0:1.
Do druhé půle šel náš tým s odhodláním otočit zápas v náš prospěch. V druhé půli měl překvapivě náš tým i více ze hry, hostující tým se spoléhal pouze na brejky. Bohužel naše veliká snaha zůstala nezúročena, kdy další 2 gólovky se nám opět nepodařilo proměnit. V posledních 10 minutách už začal náš tým hrát vabank, kdy se do útoku vysunul Pepa, ovšem gól se nám nepodařilo vstřelit a naopak v závěrečné minutě hostující tým vstřelil druhý gól, z jednoho z brejků do naší otevřené obrany.
Byť by zápasu slušela remíza, skončilo utkání výhrou hostujícího Pěnčína v poměru 2:0.
Tímto gratulujeme Pěnčínu k postupu, za předváděné výkony v celém ročníku si to jistě zaslouží.
Ovšem je třeba říci, že se hrál na našem hřišti velmi kvalitní fotbal za přispění obou týmů a kdo přišel, určitě nelitoval.
I přes prohru musím smeknout klobouk před celým týmem, nemáme se za co stydět, ba naopak. Každý viděl, že tam bylo srdíčko, maximální bojovnost i nasazení, jen ten gól v hostující síti tam chyběl.
KLUCI, moc děkujeme, málokdy se stává, aby se tým i přes porážku chválil, ale dnes si to celé naše mužstvo plně zaslouží!!!
Bohužel mělo utkání i jednu velmi negativní událost, kdy po nezaviněném souboji došlo opět k vážnému zranění Kůči, který po 8-měsíční pauze nastoupil ke svému druhému utkání a má natržené kolenní vazy...a sotva začal, tak má opět po sezóně.
Závěrem zveme všechny naše fanoušky tuto sobotu do Hlavic, kde se utkáme s týmem Vesce.

Sestava: Dave -  Dan, Pepa, Honza, Jumbo Tomáš, Péřa, Bůca, Meny, Kůča(72. Čáp) Danny
Rozhodčí: Svinka
Střely na branku: 4:8(3:4) + góly
Střely mimo: 9:5(2:2)
Rohy: 6:10(2:8)
Fauly: 9:7(5:3)